Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Ona ma już chyba 20 lat więc nie może do końa życia udawać kims kim nie jest. Chcecie aby jako 50 latka biegała w krawatach i glanach :/ Bo ja nie barzo... Podoba mi sie jej obeny styl. jest teraz bardziej dojrzała a jej muzę i tak nadal lubie

Michael_28

lubialam ja zanim nie usłyszalam jak spiewa na zywo

PunKx_X

No wiesz...byłem w Spodku, jak śpiewała Avril... Oczywiście,że nie brzmiało to tak jak z płyty, ale było nieźle

Michael_28

No trudno powiedzieć, czy udaję 16, czy 20. To różnica tylko 4 lat...

Jessie

No dobra,a czy ty nie wyglądałeś(wyglądałaś) ineczej 4 lata temu...? Czy nie zmieniłeś(zmieniłaś) się? Czy nie ubierasz się inaczej? Czy słuchasz tej samej muzyki...?? Nie wiem jak z nią jest... Jej nowy styl... A raczej już stary, bo znów robi się na inną niż było...znów powróciłą do stylu 16... ech... Może to jakiś chwyt marketingowy...

Michael_28

Ale czy np. ABBA co 4 lata ma zmieniać swój styl i śpiewać inną muzykę. Czy Beatlesi powinni w takim razie przerzucić się na country po jakimś czasie, a później jeszcze śpiewać jazz?

Jessie

No wiesz...ja jej nie bronie, chociaż tak to wygląda :), ale niektórzy lubią się zmieniać...eksperymentować z wyglądem i imagem... Myśle, że to właśnie robi Avril

Michael_28

czemu nie? czemu niby nie mozna? moze ciagle czuje sie nastolatka? co ci to przeszkadza i tak nawiasem to ma 23 lata :)

Michael_28

A.
Szeroki spodnie nie, bo jest za dojarzala,ale na spodniczki, gdzie widac jej cały tyłek,to jest w sam raz, tak?
To jest ta jej *doroslośc*?

I chyba się rozczarujesz -ale co Twoim zdaniem ona teraz odstawia?
Niejaki gatunek *emo* stał się teraz modny,wiec jak myslisz, kim będzie Avril na nowej płycie?
Emo.
Urocze.

I wcale nie udaje kogoś, kim nie jest, right?

Mantra_2

I mówi to ktoś, kto się zachwycał "American pie". Powiedz mi, w której scenie filmu NIE BYłO widać tyłków dziewczyn.

Jessie

To do mnie?


***
sorry ,post za króki
sdiq923udc 0129312am012h1]2j-ksnpcvf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones