Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

...Bardzo ją kiedyś lubiłem. Miała fajną muze i wydawała sie spoko gosciówą...Niestety Avril muza schodzi na psy tak jak i ona. Ciągle pije i pali. Szkoda jej :(

pawelluci

Zgadzam się z tobą w 100 %. Stąd moja irytacja. Avril musi teraz nadrabiać ciałem i skandalami.

użytkownik usunięty
Mephala

SZKODA DZIEWCZYNY NAPRAWDE FAJNA NO ALE TO ZE JEJ MUSA UPADA TO TYLKO JEJ WINA BO PRZECIEŻ SAME SKANDALE ROBI !!!! NO I ZACZELA CHLAC I PALIC!!! SZKODA JEJ NAPRAWDE

pawelluci

Ja sądze że mimo to że schodzi na psy, pije, pali itp. to jej muza jest super

pawelluci

Mi jej ani trochę nie jest szkoda. To jej życie. Jak chce być ku**ą to jej sprawa. Nie ma powodu jej bronić.

pawelluci

Nie jestem jej fanem, ale muza mi sie podobała. Mogła osiągnąć bardzo wiele. Ale skoro pali, pije to moze pocałować w dupsko swoją kariere ... A Miało być tak pięknie

pawelluci

Przepraszam ale czegoś tutaj nie rozumiem. Wszyscy ponąć mówili że ona gra PUNK. Nawet słyszałam że jest "królową muzyki punk". Skoro gra punk powinna i być punkówką. A wszyscy przecież wiemy co robią punki - piją, palą, szokują otoczenie (to główne założenie subkultury), ogólnie są niegrzeczni i źle wychowani. A tutaj punkówka zaczyna pić i wszyscy jej wielbiciele mówią że "zeszła na psy"

A więc teraz ustalmy jeden fakt. Bo ja się pogubiłam. Skoro to jest punkówka i gra punka to robi to co powinien robić każdy szanujący się punk więc nie dziwmy się.
Jeśli natomiast jest to grzeczna dziewczynka, grająca grzeczną muzykę dla innych grzecznych dziewczynek - to DO CHO*LERY przestańcie obrażać prawdziwych punków nazywając jej muzykę - punk! I niech wszystkie jej wielbicielki zdjemną te i tak na nie za duże pieszczochy i niepasujące czarne lakiery z paznokci :/ bo człowiekowi naprawdę niedobrze się robi jak widzi się te kinder-punki :/

Aneczka

aneczka ale zes napisla!!! łoł no popis jak cholera... wiesz co ci powiem? jak nie masz o czyms pojecia to sobie daruj opinie na ten temat... kazdy szanujocy sie punk, jak tu ujelas pije, pali itp... buahhh no smieszne naprawde.. w punku nie o to bejbe chodzi... tu chodzi o bunt przeciwko temu co im nie pasuje. chodzilo...przynajmniej kiedys o anatchie.. teraz to wszytko sie zmienilo i wg caly ruch tez sie zmienil, bo nie da rady buntowac sie przed czyms czego nie ma...

a co do avril to jezliona gra punk, to britney spears metal!

Empty_Line

kurwa mac anarchie... czy ja zawsze musze jakies literowki robic?!

pawelluci

Ja jej muze dalej bardzo lubie. Choć to prawda, że to juz nie jest ta Avril co kiedyś. Nie chodzi mi o to, że przefarbowała włosy, ubiera się w kiecki(poprostu zachowuje sie jak kobieta). Chodzi mi o to, że pije, pali i nie dba o sibie :/ A szkoda, bo fajna dziewczyna była...

Majczosss

z tego co ja wiem,to Avril gra pop-rock,a nie punka.

cdn

ogólnie to ona nie podchodzi mi pod punk ale pod rock ( czasami z elementami popu ) ;p ale lubie jej muzyke ;p pierwsza plyta wydaje mi sie byc lepsza :)

InowroclawskiWilk

Picie i palenie to faktycznie zbrodnia wszystkich ludzi się potem przekreśla...jakich to ja rzeczy się na forum dowiaduje.Dla mnie osobiście nie ma znaczenia czy ktoś pali czy pije grunt by jego muzyka mi się podobała.

pawelluci

A ja ją lubiłam, lubię i dalej będę lubić! Nigdy nie słyszałam, o tym że Avril pali czy pije. A co do skandali, to nie tylko ona je robi. Niedawno przeczytałam na forum, że co? "sprzedaje swoje ciało" czy jakoś tak??? To, że pali i pije nie znaczy, że jej muzyka i ona sama schodzi na psy! Jej piosenki dalej dla mnie są super i sama Avril też! Ale jeżeli naprawdę tak robi, to jest to tylko i wyłącznie jej życiowy wybór.
Nawet się zmieniła (może nawet na lepsze?... Chociaż zdecydowanie wolę ją jako niegrzeczną dziewczynkę:D): przefarbowała włosy na blond, zaczęła nosić sukienki, a nie tylko spodnie i ciężkie glany (chociaż, według mnie wtedy wygldała jak prawdziwa rockmanka:) ale mnie osobiście to nie przeszkadza). A podczas zakończenia IO w Turynie przecież występowała z nową piosenką (fantastyczną, jak zawsze:)) i wyglądała zupełnie normalnie, tzn. nie tak jakby piła czy paliła, albo jeszcze niewiadomo co.
Pozdrawiam wszystkich OBECNYCH i BYŁYCH fanów Avril!:-)

pawelluci

To jest po prostu Britnej w glanach. Ops- powinnam napisac była.
Teraz to juz kompletna klapa, z dziewczyny sie zrobiła różowa dziewczynka.
Taa....Jak ona kiedykolwiek grała punk , to ja jstem Bill Gates ;)
Niedługo powie ,ze juz nie gra na gitarze, bo jej sie przez to szpilki w butach połamią ;)
Ale co tam , nie moja sprawa :)
Cofam sie i napisze znowu - Britnej w glanach - nic więcej.
pozdro

pawelluci

Wyjaśniając nie jasności. Avril w czasie pobytu w Polsce udzieliła wywiadu dla MTV. Powiedziała tam, iż śpiewa pop-rock. Tycząc się jej nowego wizerunku, jest na to prosta odpowiedź: Avril dorosła. Nie może być przez całe życie nastolatką! W końcu ma już 22 lata. To prawda, że większość ją wolała jako niegrzeczną dziewczynkę. Jednak o jej charakterze nie będą decydować fani. Ona się zmienia (co zresztą jest naturalne), ale jej muzyka nie, przynajmniej według mnie. Nie rozumiem osób się tutaj wypowiadając, którzy twierdzą, że jej muzyka schodzi na psy?Buhaha...(lol) Jakoś ostatnimi czasy nie słyszałam jakiejś nowej piosenki. A na koncertach gra wciąż hity z jej dwóch pierwszych płyt. Dlatego - oco wam tak naprawde chodzi? Oto, że pije czy pali? To dziwne, bo ja widze co trzecią osobę palącą, albo pijącą i nie uważam aby była gorsze. Nikt się ich o to nie czepia.
W każdym razie ja, zawsze lubiłam, lubię i prawdopodobnie będe lubić twórczość Avril. Lubie ten gatunek muzyki.

Margines

Ja tylko wyśmiawam ludzi, którzy uwazają Avril za jakiegoś punka ;) Czy nie daj Boże rockową dzieczynę ;) Britnej w glanach. Teraz to juz nawet w szpilkach.
Pop rock? Wow, jeszcze wczesniej twierdziła coś innego.
Wiesz, moze innych bulwersuje to ,ze ta zmiana nastała tak nagle. Tak szybko.
Moze nie tyle nastolatką ,ale w jakis sposób wyrózniała sie sposrod tych wszystkich Britnejów i Christinów. A teraz? Teraz nie widac róznicy . Wygląda i zachwouje sie zupełnie jak one. Bo w muzyce to wcale nie było widac róznicy.
'Jakoś ostatnimi czasy nie słyszałam jakiejś nowej piosenki'. No i co z tego ;D To nawet dobrze, bo dostałabym jakiegoś ataku śmiechu....
Avril chyba uchodziła za taki symbol zbuntowanej nastolatki, wiesz, smiała sie z Britnej, twierdziła, ze nigdy nie bedzie taka jak ona etc, ale nie dotrzymała słowa. Okazała sie taka sama - niewiele więcej warta.
Wydaje mi sie ,ze od początku jej wizerunek był wykreowany. Bo czy taka skejciara tka po prostu byłaby w stanie rozstac sie ze swoim poprzednim stylem? I zaczęła ubierac sie w to , co sama chwile wczesniej wysmiewała. Nie sadzę.
Jej gatunek muzyki to pop. Nie pop-rock. Pop w najczystszym wydaniu.
Ja Ci przeciez nie zabraniam jej lubić ;)
pozdro

Mantra_2

A mie to wali niech se pije i pali z resztą ja tez to sam robie przynajmiej dziewczyna umie sie wyluzowac nie tak jak niektórzy peac :P...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones