Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Kocham Avril!! Jest moją 1 idolką, jej muza to jest to! I moze dacie NOWE zdjecie Avci?:D

sara_star

Współczuję Ci rozumku.
Jak można kochać kogoś kogo się w ogóle nie zna? A ile masz lat? Pewnie jesteś jedną z tych trzynastek, które zawzięcie lubują się w Lavigne.. I, tak na marginesie, jesteś innej orientacji? Że "kochasz Avril"?!
A to zdjęcie jest bardzo dobre.
Pozdrawiam:P

California

a co? kocha się tylko osoby przeciwnej płci? to ja współczuję rozumku Tobie, skoro nie potrafisz czytać i wyciągać wniosku. Otóż do twojej wiadomości słowa "kocham" używa się w odniesieniu nie tylko do... ech.. dobra, znowu zapomniałem, nie mam zamiaru użerać się na forum z takimi osobami jak Ty:P nie będę nic tłumaczyć, to i tak nic nie da. w każdym razie pozdrawiam i życzę eee... miłych wakacji. poczytaj coś sobie.

Peace

tramwajaj

Drogi Gargamelu!

Wiesz, tak się składa, że dobrze wiem o co tej dziewczynce chodziło. A "użerać się" ze mną nie musisz. Do Twojej wiadomości, wiem także, że słowa "kocham" używa się w różnych odniesieniach. Masz rację, nie tłumacz, bo się zmęczysz. W każdym bądź razie, to o co mi chodzi jest następujące: wpieprza mnie to jak jakieś dziewczynki piszą takie głupoty.. To tyle. Uważam, że dość jasno to wyraziłam.
A jeśli chcesz, to sam sobie coś poczytaj!
I wypchaj się ze swoimi "miłymi wakacjami".
.......................

California

Po co aż tak gwałtownie ;) Niektórzy po prostu ją lubią, najwyraźniej w przeciwieństwie do Ciebie, ale nie musisz się tak pienić. To, że ona ją 'kocha", to już jest jej indywidualna sprawa, więc nie denerwuj się tak. A tak na marginesie, ja mam 13 lat i zupełnie nie wiem, co masz do osób w tym wieku. Każdy ma prawo wypowiadać się na forum, prawda?
Pozdrawiam :*

tramwajaj

Aha. Sorry, nie Gargamel tylko skyloker16:)

California

A za co jest Twoją idolką? Za to, że jest pozerem, za to że pali i pije, za to że oszukiwała wszytkich tym, że jest skatem/punkiem?
Jeżeli tak to mogę stwierdzić tylko "współczuję".

Cholera, za dużo "że" mi wyszło :). Pozdrawiam, mimo wszystko.

California

skoro wiecie o co jej chodzilo z tym 'kocham avril' to co sie czepiacie, ze jest innej orientacji? ...;/
po prostu wredne ;/

i co macie do trzynastek? niektorzy maja trzynascie lat i sa heh inteligentni, a inni maja wiecej i ...sa mniej ;/ zalezy od czlowieka ;/
wy tez kiedys tyle mieliscie, wiec sorry ... ;/
pzdr ;P

California

skoro wiecie o co jej chodzilo z tym 'kocham avril' to co sie czepiacie, ze jest innej orientacji? ...;/
po prostu wredne ;/

i co macie do trzynastek? niektorzy maja trzynascie lat i sa heh inteligentni, a inni maja wiecej i ...sa mniej ;/ zalezy od czlowieka ;/
wy tez kiedys tyle mieliscie, wiec sorry ... ;/
pzdr ;P

sara_star

jakieś dwa lata temu lubiłam avril (wtedy to nawet brytnej lubiłam)
ale później uznałam że avril to pozerka i przestałam ją lubić...i chyba miałam racje, a jej muzyka to nic specjalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones