Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Co sądzicie o nowej piosence?

http://www.youtube.com/watch?v=Yi1anOw0Jb8

Avril zawsze należała do komercyjnych piosenkarek i w takim stylu są jej piosenki ale "What the hell" to już przesada...

pamm_fw

zgadzam się niestety "What the hell" jest słaba w porównaniu do jej piosenek; trochę chyba przesadziła ale myślę ze hit z tego zrobią; najbardziej podobała mi się jej pierwsza płyta kiedy wszystko było u niej na luzie teraz pisze bardziej głupawe teksty; liczę tylko na to że inne piosenki z jej nowej płyty będą lepsze; może jest na to jakaś nadzieja pozdrawiam:)

pamm_fw

Również sie zgadzam. Avril poszła w komercje. Powinna zostać przy klimatach "Let Go" i 'Under My Skin" bo ten cały róż jej nie służy ;)

pamm_fw

Spodziewałam się czegoś lepszego po Avril,no ale trudno...

SmileMickey

popieram wasze wypowiedzi;p mam nadzieje ze reszta plyty bedzie o wieleee lepsza !!;P

LoL2

zgadzam się ; ]] zawsze miała świetne piosenki , dobry tekst i dobry podkład muzyczny .. a teraz ? maata x d

wolę dawną avril ale i tak i tak ją kocham ! ♥ .

pamm_fw

Wcale nie zawsze należała do komercyjnych piosenkarek! Kiedyś nagrywała świetną muzyke i balldady np. (nobody's home) to What the Hell to rzeczywiscie komercha... czekałam długo na tę płytę ale wychodzi na to, że będzie powtórka z Girlfirend.... ;/

pamm_fw

A mnie się podoba teledysk. Ona ucieka, a ten facet gania ją jak głupi. Sensu brak, ale mi się miło oglądało, a jak o komercji coś zaczynasz to wiem co to znaczy, ale nie wiem dlaczego tak uważam. Jej utwory są dość ,,szerokorozwinięte'' xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones