Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

nie jestem jej jakąś fanka, ale po prostu lubie jej muzyke...podoba mi sie....moja kumpela ma jednak racje [pozdro ] np. w swoich teledyskach avril nasladuje kogos.... w tym ostatnim [he wasn't ] leje rózową farbą....hmmmm....czy gdzies juz tego nie widzieliśmy?? tak! bardzo dobrze! green day 'american idiot'... tylko inny kolor farby....zbieg okolicznosci? albo w tym samym teledysku biega jako motylek...to podobno było w ktoryms teledysku evanescence....śmieszy mnie tez gdy ktos pisze : 'lubie avril,fani rocka łączmy sie' =D no bez przesady.....to jest jakis pop-punk, pop-rock to co ona gra, ale nie czysty rock! =D zawsze jak trafie na jakis wywiad o niej to ona sam mowi, ze lubi green day.... to wlasnie widac na koncertach [na ktorych musi zagrac jakiac ich piosenke] i w teledyskach....muze ma spoko [słucham jej wlasnie] ale jej juz tak bardzo nie lubie....i jeszcze przefarbowała sie na blond....brrr! britnej blisko.....

użytkownik usunięty
Mantra_2

Dla mnie muza Avril to jest pop. Owszem niektóre kawałki ma fajne, mocniejsze, ale niestety jest ich mało.

Mantra_2

Ja bym to nazwała jak wyzej, pop-rock :)
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones