Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

uwielbiam ja, wogole ostatnio bardzo polubiolam muzyke punk, czy ktos na jeszce jakies ostrzejsze kapele, wykonawcow poza avril i th (bo tych juz slucham i kocham :*) ?? ps. a jej ostatni utwor "girlfriend" jest super, swietnie tam wyglada

Kasiulka_3

:))))))))) weź zacznij od Sex Pistols. Zobaczysz co to prawdziwy punk;) A Billuś i Avrij wrócą na półkę

Kasiulka_3

bardzo inteligentnie z twojej strony, ze uwazasz jej muzyke za punk. a to, że to samo myślisz o tokio hotel i to,ze piszesz o nich jak o mocniejszych kapelach jest poprostu smieszne.ten ostatni jej utwor z różowymi czaszkami w stylu blog 27 i z układem tanecznym udowadnia jaka z niej punkowa. nie mam nic do niej ale jak nie wiesz co to punk to lepiej nie pisz takich rzeczy.

Kasiulka_3

kasiulka, pozwol mi zgadnac, czy masz 10 lat czy tez moze jestes kompletna idiotka? Powiedziec, ze Avril gra punk to tak jakby powiedziec, ze Metallica gra muzyke do baletu. A TH gra muzyke tak mocna jak dmuchniecie pchly ;) Mocniejsze granie, buehehehehe! W pelni solidaryzuje sie z przedmowca - posluchaj moze sex pistols, ew. w nieco lzejszym tonie the offspring czy cos. Ale w twoim wieku tez gadalem bzdury ktorych juz dzisiaj nie powtorze ;P

Kasiulka_3

mozesz mi cos wyjasnic???jesli polubilas punk to czemu sluchasz avril i th?? bo wiesz te pojecia maja ze soba tyle wspolnego co DeNiro i paris hilton;P boze drogi bron przed tym zeby punk wygladal jak avrilka (a szczegolnie w tym jej nowym rozowym klipie z tym extra ukladzikiem i przeslaniem w piosence)ja bym radzila ci przejsc na blog 27 bo w tym przupadku jest to rownie OSTRE brzmienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones