Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne

6,6
167 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Avril Lavigne

Aj Aj lubię ją :] ale bardziej wole Hilcie Duff :PP

HiLaRy_DuFf_5

tfuuu bleee ochyda tfuuu eeeee eeee syf

wtc3

Syf , bród i ubóstwo ;/
Wkurwia mnie ,że wiekszość dziewczyn zniża sie do poziomu intelektualnego siegającemu 0 a ich ulubione osoby tj. pseudoaktorki,pseudoaktorzy itd. są dla nich wzorem do naśladowania :C


era

Przepraszam bardzo,ale macie jej za złe ze ma swoją ulubiona gwiazdę i przez to zniza się do poziomu 0??Skąd wiecie??A za przeproszeniem jeszcze raz gówno was to obchodzi.
Boshe...mnie nie wkur*** to ze ona ma swoją ulubioną piosenkarkę tylko własnie takie osoby jak ty.ZERO tolerancji://
Kurcze co sie z tymi ludźmi dzieje na tym świecie??Za grosz tolerancji i szacunku do drugiej osoby...ech:/A ona napisała ze ja nasladuje??Chyba nie...no chyba ze ja nie doczytałam w co wątpie albo ją znasz osobiście to zwracam honor:)
Pzdr.

Klaudiiia

Klaudia jako iz ty sie od niej niczym nie roznisz nie bede sie wypowiadal...

era

Tak??Niczym się nie różnie??A to ciekawe bo nawet jej nie znam a zwłaszcza ty mnie,no to bardzo interesujące ze jestesmy takie same.Coś podobnego.Ha!

era

Era to ty swoja wypowiedzią zniżyłeś się do zerowego poziomu- może troche mniej chamsko, naucz się wypowiadac na forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones