Axl Rose

William Bruce Rose Jr.

8,4
27 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Axl Rose

Słyszałam, że ślub który możemy oglądać w clipie 'November Rain' odbył się naprawdę tzn że Axl wynajął prawdziwego księdza bez wiedzy 'panny młodej' a potem małżeństwo anulowano?

użytkownik usunięty
cor

Powiem Ci, ze fanem nie jestem, ale sądzę (miejąc na uwadze kontrowersyjność Axl'a) to po Axl'u wszystkiego można się spodziewać:D:D:D

cor

A ja slyszalam, ze w tamtym okresie byl zwiazany z modelka, ktora wystapila w klipie, ale slubu nie bylo. Poza tym to cudowna piosenka, moja ukochana:)

cor

To raczej nie możliwe, poniewaz dziewczyna w 'november rain' to Stephanie Seymour, a Axl wziął ślub z Erin Everly... a to dwie rózne osoby.

A_R_

Racja, ale przeciez On i Stephanie byli razem ^^
Ja mysle ze wszystko jest mozliwe, chociaz nie wydaje mi sie zeby wzieli slub akurat w tym teledysku...
Prawda, Axl jest kontrowersyjny, lecz gdyby naprawde slub sie odbyl, to pewnie media by o tym wiedzialy i zapewne bylby szum wokol tego ^^.

cor

Cóż, ja o tym nie słyszałam. Stephanie była tylko jego narzeczoną, a rozstali się za nim wzięli ślub;P... Erin wyszła za niego przed Stephanie, ale jak wiadomo- po pół roku się rozwiedli, a na domiar złego Everly poroniła... W każdym razie, nie sądzę, aby drugi raz pakował się pochopnie w małżeństwo, szczególnie, że Stephanie go biła;/.

Maaarcia27

Biła? O jezu, myślę, że jeśli już to w obrnie własnej. To Axl był zawsze agresywny, miał napady szału i był niezrównoważony. Zaś ze Stephanie było zupełnie inaczej. Axl swoich problemów z agresją doszukiwał się w porblemach duszy. Zaczął świrować. Zaczęło się od homeopatii (czy coś takigo, nie znam się), potem przestał pić w obawie o swoje zacne zdrowie. Potem zaczął medytować. W trakcie małżeństwa z Erin zaczął go podobno nawiedzać zmarły perkusista Led Zappelin, wiec nie obyło się bez egzorcyzmów. Potem zaczął medytować i jakaś cudowna wróżka czy inna naciągaczka powiedziała, że podczas jego poprzednich życ był związany ze Staphanie. Stąd jego związek z nią.

geefri

Ja pierdoIę :)

cor

Tak zgadza się małżeństwo zostało unieważnione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones