Ayumi Hamasaki

8,3
6 ocen muzyki
powrót do forum osoby Ayumi Hamasaki

Zobaczymy ilu fanów ma ta nasza ulubiona japońska piosenkarka!!!

No to jestem druga...:) Ayumi jest świetna... Uwielbiam ją odkąd usłyszałam Heaven na napisach Shinobi... Szkoda, że nie ma u nas jej płyt...:( Oryginału zawsze miło się słucha no i można poczytać japońskie teksty;]... No, ale trudno trzeba się pomęczyć i pościągać z neta, więc fajnie by było gdybyście dawali linki...:) Pozdrowionka:)...

ko_alka

Ayumi jest Boska. Dar od boga! Jest świetna, a płyta SECRET wymiata!!!

ja też lubię Ayumi Hamasaki.. moja fascynacja nią zaczęła się od jakiegos szablonu.. nie wiedziałam wtedy kim ona jest, poszukałam, posłuchałam jej piosenek.. i mi została fascynacja Japonią.. Uwielbiam Surreal i Pride

summerchanges4ever

Jesli ktoś chce pogadać o takim cudzie jak Ayu niech pisze na gg 5438586 :P

Ma cudowny głos i świetne piosenki. :))

Ba, anioł nie kobieta. Od 4 lat Jej słucham.

Mateusz_23

Uwielbiam Ayumi,dzięki niej zaczęłam słuchać azjatyckiej muzyki:)

kocham ja! utalentowana babka! www.ayumi--hamasaki.mylog.pl

Ayumi najlepsza po prostu kocham ją ;) (bez skojarzeń ;p) Ma boskie piosenki i w ogóle jest boska! Ayumi Hamasaki rlz!!!!!!

Ayumi najlepsza piosenkarka na świecie, uwielbiam każdą piosenke

Ayu rlz!
Uwielbiam wszystkie jej piosenki i śpiewa ślicznie.

Ja ją bardzo lubię, ma ładny głos i uwielbiam jej piosenki ;)

Uwielbiam Ayu ;) Wszystko dzięki wp xD Zobaczyłam kiedyś artykuł o niej i "kto to jest"? Wtedy też usłyszałam "Heaven" i...zakochałam się w tej piosence. Posłuchałam inne i są równie świetne ;)

Ayu jest bosska ...;p ma super piosenki i ogolnie jest super^^

nana

wow! Ayu na wp? Masz może link do tego artykułu??? bYłabym wdzięczna;P Ayumi kawaii=^_^=!!!

Też jestem jej fanka :D Moim zdaniem Ayumi jest bardzo oryginalna i śliczna ;)

AYUMI DO POLSKI! ^o^


http://pl.youtube.com/watch?v=hgLTq_CpquA <333333

DeepSeaDolphin

Ja ją lubię :) Ma całkiem łądne piosenki. Niewiele z nich rozumiem :) poliglotka ze mnie żanda...ale urzeka mnie atmosfera panująca w piosenkach. Ayumi jest ok.

paulina_1989

No to ja:) kolejna fanka z dlejkiej południowe Polski. Oh szkoda że Ayumi się nie zmobilizuje i nie wyruszy na jaką trase koncertową po Europie <w tym do Polski> heh no ale to tylko moje marzonka (ale fajne;P) oki pozdrawiam fanów:)

użytkownik usunięty

Przyłączam się - Ayumi jest rewelacyjna! Wspaniale śpiewa na żywo, a to dla mnie jest bardzo istotne, gdyż świadczy o talencie i klasie artysty. ^_^

No to jeszcze ja, Ayumi jest świetna i ma najpiękniejszy głos pod słońcem:) pozdronienia dla wszystkich fanów Ayu:D

Wpisuję się. Jej ostatni album "GUILTY" był genialny (musiał być skoro znalazły się na nim singlowe cudeńka glitter/fated i talkin' 2 myself), a już szykują się kolejne nowości. Czekam z niecierpliwością. *___*

użytkownik usunięty

Uwielbiam jej piosenki, ma śliczny głos <3

Obecnie Ayumi świętuje 10-lecie swojej pracy artystycznej.
Lubię jej piosenki,ale uwielbiam bardziej za urodę-w Polsce nie ma takich dziewczyn.

Ayumi ma świetny głos!Uwielbiam ją.Faktycznie,szkoda,że nie ma w Polsce jej płyt,ale jakoś trzeba ścierpieć =)

uwielbiam ayu, jest zajebista jak tutaj już ktoś napisał, anioł nie kobieta, chce aby ayu nagrywała jak najdłużej, bo drugiej artystki, takiej jak ayu, nie ma i nigdy nie będzie. :)


zapraszam na http://www.lastfm.pl/user/makalega

makalega

bardzo lubię "Unite", jak pisałem wcześniej, więc chyba mogę się wpisać :)

Aya Matssura moja ulubiona wokalistka, ale tuż za nią znajduje się Ayumi a najnowszy album Rock"n Roll Circus jest genialny każda piosenka z tego albumu jest świetna.

Tak! Ayumi Hamasaki jest najlepsza! Śpiewa naprawdę bosko! I to nie tylko
tą słynną piosenkę "Heaven" z "Shinobi", także inne są wspaniałe. Ja znam
Ayumi już prawie 6 lat. Pozdrawiam!!!

i tak ma być! http://muzyka.interia.pl/lista/swiat/news/31-letnia-japonka-na-szczycie,1470475 miłego czytania :)

makalega

Tuz po Ayi Matsuura moja ulubiona wokalistak. Album Rock'n'Roll Circus jest genialny.

Jej muzyka działa bardzo relaksująco

f67

Też należę do "obozu" Ayumi...

Trochę jestem opuźniona :D
Słucham ją od ok dwóch lat. Podziwiam ją jaką za to jąką jest piosenkarką - ma piękny głos oraz jaką jest aktorką.
Wielu artystów zrezygnowało by z śpiewania gdy by mieli chorobę Ménière'a (całkowicie nie słyszy na lewe ucho już od 2008).
Nie zostawiła swojego kraju potsunami i ofiarowała 35 mln jenów na wybrzeże Honsiu. Co spowodowało według plotek rozwód z mężem.
Trudno jej nie podziwiać.
Moim ulubionym albumem od niej jest Rock'n'Roll Circus (2010), bardzo dobry pomysł miała na najnowszy album Party Queen, chociaż nie każda piosenka przypadła mi do gustu. Pierwszą piosenką jaką od niej usłyszałam była Ballad (jest moją ulubioną) zaraz po niej jest Rule :)
Pozdrawiam wszystkich fanów :)

Uwielbiam <3 Ma jeden z najpiękniejszych głosów, jakie słyszałam.

xNikcia

rule i hanabi ;-] sugoi desu yo!!!!!!

kasia1993_2

Miał byc wpis to i jest ;)
Ayumi Hamasaki Complete Discography *1995-2011* [FLAC] [AzumiChan] ---&gt; zapraszam na google.
Video nie ma szans bo z 500GB by trza było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones