Bailee Madison

Bailee Rose Madison

7,8
4 772 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bailee Madison

to mnie normalnie zatkało. Niejedna "dorosła" aktorka mogłaby się od niej wiele nauczyć. Wielkie pozytywne zaskoczenie. Czapki z głów....

tommy7811

mam te same odczucia, wielkie zaskoczenie!:)

lilith_goot

dobrze się zapowiada..:D

tommy7811

Niejedna dorosła mogłaby sie od niej uczyć strzelać focha :)

tommy7811

myślę że masz racje ;) niezła była w braciach

użytkownik usunięty
tommy7811

myślę identycznie...rewelacja

W "Braciach" wraz z Talor Geare były niesamowite.

tommy7811

Fakt, niezla jest. Bracia, Zona na Niby cz tez Nie boj sie ciemnosci. Jak na taka mloda aktorke to naprawde niezle gra. Cos czuje ze w przyszlosci bedzie genialna aktorka.

tommy7811

Właśnie jestem w trakcie oglądania "Braci". Ta dziewczynka gra bardzo bardzo dobrze jak na swój wiek. A może nawet i lepiej ;) Sceny płaczu zagrane rewelacyjnie! W "Żona na niby" tez odegrała niezłą rolę. Tylko patrzeć jak wyrośnie z niej naprawdę porządna aktorka. Podoba mi się bardziej niż Dakota Fanning czy ta śmieszna mała co grała w "Tylko mnie kochaj" - Julia Wróblewska bodajże. Tutaj widać kolosalną różnicę (tak wiem, że różni ich wiek). Także od dzisiaj będę bacznie obserwować tą pannicę... :) I obejrzę zaległe filmy z nią.

tommy7811

Ma talent, który może a nawet powinna w przyszłości rozwinąć do granic swych zdawać by się mogło pozytywnie nieskromnych możliwości.

tommy7811

Obejrzyj "Żonę na niby", haha niedość, że film naprawdę bawi to w dodatku super rola tej aktorki ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones