Barbara Kałużna

Barbara Maria Kałużna

7,7
1 518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kałużna
plaZmus92

tak,głos pani Basi jest bardzo zmysłowy i charakterystyczny ;-)

plaZmus92

Pełna zgoda.Uwielbiam jej słuchać.Ma w głosie jakąś taką wibrację,że człowiekowi robi się cieplej na serduchu.

plaZmus92

a mnie denerwuje. to je przeciaganie i cos, czego nazwac nie potrafie. okropny ma glos.

plaZmus92

Racja. Przypomina mi Kirsten Dunst. ;)

plaZmus92

To prawda, ma charakterystyczny, taki miły i ciepły głos :) Ale jak gram w gry, w których słyszę ją już ileś krotny raz, to już rzygać się chce.

hellodear

Ja wręcz przeciwnie... Bardzo mi się jej głos w grach podoba, m. in. jako Kasumi i Wynne

hellodear

Żyga się po przechlanej nocy ... A nie po usłyszeniu tego anlskiego głosssu ......Takie sprostowanie ...

plaZmus92

"Rzyga" jeśli już. Takie sprostowanie.

hellodear

Ups...

hellodear

hellodear,skoro ma miły i ciepły głos z czym się zgadzam -to po co te uwagi o puszczaniu pawia ?
trzymaj poziom mój drogi

mariuszhm

'Moja droga' jeśli już. Na moim profilu pisze drukowanymi literami, że jestem dziewczyną -.- . Owszem, bo ma miły głos, natomiast jeżeli słyszy się ten głos setny raz to już mam ochotę wyłączyć głośniki. Cukier jest dobry, ale jak dosypiesz 15 łyżeczek do herbaty, to możesz się porzygać.

użytkownik usunięty
plaZmus92

Śliczny ma głos:)

w ogóle jest jedną z najadniejszych naszych aktorek
tylko nie wiedzieć czemu nie wszyscy reżyserzy się na niej poznali
może to zwyczajna zazdrość ?

plaZmus92

Głos ma cudowny, uroda też niczego sobie, szkoda, że nie już nie występuje w filmach pełnometrażowych.

Immortal_Stasin

W jednym z wywiadów przyznała, że jej głos w ogóle do niej nie pasuje i żeby go z nią nie utożsamiać. "Palę papierochy i bez przerwy klnę" - powiedziała.

nezumi1

ach ,pani Basia jest taka przekorna i zagadkowa
jak każda kobieta zresztą
papierochy pali ale nie nałogowo

mariuszhm

i co ze pali szlugi? papieroski to nie jest tabu by sie z tym ukrywać. ja tez pale i 79% ludzkości na świecie.

plaZmus92

no głos ma uroczy. super spasował do postaci Seleni w 2 i 3 wersji Miminków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones