Barbara Kurdej-Szatan

3,9
9 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Kurdej-Szatan

Tylko jedno słowo się ciśnie na usta - szczujnia. Puszczając posty w świat a będąc osobą publiczną należy liczyć się ze zdaniem zarówno osób, które ją obserwują na różnych forach oraz ludzi którym nie jest obce wartości związane z Ojczyzną. Mam nadzieję, że już nie będzie owocnej współpracy z żadnym z reklamodawcwów. Nie pozdrawiam.

Pilman

Kurdejówna to smutny przykład formatu większości dzisiejszych aktorek "młodego pokolenia". Co z tego, że buzia ładna, skoro w jej głowie mózgojad przymiera głodem? Osoba publiczna, jaką jest blondi-Basia, jakby nie patrzeć potencjalny wzór dla nastolatków, w III dekadzie XXI wieku pozwoliła sobie na taki wpis w Internecie:

"To jest ku**a +straż graniczna+ ????? +Straż+ ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!"

Nie wyobrażam sobie, że przedwojenne aktorki jak Jadwiga Smosarska czy Helena Grossówna, gdzie była uroda, ale też kultura, klasa, szyk, pozwoliłyby sobie rozlepiać na mieście napisane przez siebie po pijaku wulgarne antyrządowe, polityczne ulotki i jeszcze nie wstydziłyby się podpisać swoim imieniem. Przecież to byłby koniec ich kariery, choćby nie wiem jak gorąco potem przepraszały. Owszem, niektórym zdarzały się przypadkowe skandaliki, miłostki, ale dzisiaj to moralna, ordynarna kloaka CELOWO przekazywana młodemu widzowi w formie powierzchownie atrakcyjnych, rzęsiście kolorowych obrazów w rozdzielczości 1080p.

PS. Żeby jej nie było całkiem przykro, to o ile pamiętam, "Dzień dobry, kocham cię!" nawet mi się podobało;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones