Barbara Mularczyk

7,0
1 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Mularczyk

Polecam odcinek 406 "Stan wyjątkowy"... Tam można się przekonać, jakim AKTORSKIM DNEM jest Mularczyk, jak siedzi przy stole i usiłuje z siebie wykrzesać wzburzenie, gdy rozmowa przechodzi na tematy fekalne. Jak przewraca gałami, jak z gardła wydobywają się jej jakieś niesamowicie sztuczne dźwięki. Coś niewiarygodnego. Dno i wodorosty. Aż człowiek czuje się zażenowany, że coś takiego jest sadzane obok takich wyśmienitych aktorów i ma czelność przy nich "grać"...

robokopo

JA UWAŻAM ZE TO DOBRA AKTORKA W ŚWIECIE WEDŁUG KIEPSKICH ZAGRAŁA ŚWIETNIE ZAMIAST KRYTYKOWAĆ ZAGRAJ LEPEJ

WIELKAFANKATELENOWEL

1. Ona nie jest żadną aktorką.

2. Nie liczy się, jak ja gram, ponieważ JA SIĘ NIGDZIE NIE PCHAM. Mularczyk pcha się do grania, więc jest oceniana. To jest dozwolone.

robokopo

PCHA SIĘ BO MA DO TEGO PRAWO JEST AKTORKĄ JAK BY NIE BYŁO I NIKT NIE WZIOŁ BY JEJ DO FILMU JAK BY NIE BYŁA DOBRA SĄ PRZECIEZ KASTINGI.

WIELKAFANKATELENOWEL

Jak by ciebie ktoś "wzioł" do "kastingu", to pewnie byłyby takie same efekty jak w przypadku Mularczyk...

robokopo

JA SIĘ DO KASTINGOW NIE PCHAM BO WIEM ZE TALENTU AKTORSKIEGO NIE MAM,A JA TRZYMAJA W SERIALU BO WIDOCZNIE JEST DUZA OGLADALNOSC JAK BY NIE BYŁA TO BY JĄ. USUNELI Z SERIALU JA TAM NIC DO NIEJ NIE MAM I ZAKONCZMY JUZ TE DYSKUSJĘ BO TO NIE MA SENSU.

WIELKAFANKATELENOWEL

Trzymają ją w serialu, bo ma plecy.

Jak masz ochotę, to skończ. Nikt ci tego nie broni.

robokopo

A SKĄD TY TO MOŻESZ WIEDZIEĆ ŻE MA PLECY???

WIELKAFANKATELENOWEL

A stąd, że takie BEZTALENCIE TOTALNE inaczej nie mogłoby tak się tam panoszyć.

robokopo

TYLKO TY UWAŻASZ ŻE TO BEZ TALENCIE JAK BY BYŁA TAKIM BEZ TALENCIEM TO BY NIE BYŁO TAKIEJ OGLADALNOSCI,A SERIAL JUŻ DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ NA ANTENIE.

WIELKAFANKATELENOWEL

Co za niestworzone brednie... Skąd ty niby wiesz, że tylko ja? Z wszystkimi innymi rozmawiałaś? Jak tego dokonałaś?

Zgadza się! Serial ma dużą oglądalność, ponieważ jest świetny. Sam jestem jego fanem. Jest świetny dzięki pomysłowemu scenariuszowi i świetnej gry aktorskiej. Gry aktorskiej wszystkich oprócz Mularczyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones