Barbara Mularczyk

7,0
1 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Mularczyk

Mówiąc obiektywnie ona jest piękna. Poza tym nie gra bardzo głupiej dziewczyny bo jednak jest
inteligentniejsza od Ferdynanda i Waldka.

pawel_nowakk

O proszę... Mówi o swoich wrażeniach, o tym jak mu dryga lub by mu drygnął, jak ją widzi i stwierdza obiektywnie..., że ona jest piękna. Moim zdaniem nie jest ani brzydka ani piękna. Jest z urody zupełnie przeciętna. Natomiast pod względem gry aktorskiej jest totalnym dnem. Takie coś jak ona nie powinno w ogóle funkcjonować w filmie. Co najwyżej statystka i to najlepiej, żeby pokazywali tylko jej nogi, bo jak się zobaczy to martwe oko, to się niedobrze robi. Ona nawet siedząc nieruchomo potrafi wszystko zepsuć. Nawet siedzieć nie umie, a co dopiero mówić o zagraniu czegokolwiek...

robokopo

Widzę, że nieźle ci odbiło. Oceniam w normalny sposób jej urodę i rolę, więc nie pisz idiotyzmów.
Jesteś jakimś antyfanem tej dziewczyny?

Podaj kilka przykładów jej słabej gry aktorskiej w tym serialu i napisz konkretnie jak według ciebie powinna dobrze grać swoją rolę?

Ta aktorka była dużą zaletą tego serialu, ale niestety występowała sporadycznie.

pawel_nowakk

Boże kochany! Przecież to jest jakiś niemożebny bełkot. Uroda mnie mało interesuje. Według mnie jest taka sobie. Natomiast ocena kunsztu aktorskiego Mularczyk nie podlega absolutnie żadnemu stopniowaniu. Nie ma mowy o żadnym aktorstwie w jej przypadku. Mam ci podać przykłady jej słabej gry aktorskiej? Cała jej "gra aktorska" jest słaba, denna i poniżej wszelkiej możliwej krytyki.

robokopo

Czyli brak ci argumentów, ale za to pisanie jak prostak i prymityw świetnie ci wychodzi.

Ja oceniam tą dziewczynę tylko przez pryzmat gry w tym serialu. Dobrze pasowała do rodzinki, a to najważniejsze. Matka była w miarę normalna, więc ona również miała trochę inteligencji w przeciwieństwie do Ferdka i Waldusia. Miała swoje fajne i pyskate teksty, a oto przecież chodziło.

pawel_nowakk

Łżesz jak pies! Najpierw wychwalałeś jej urodę, więc nie oceniasz tylko pod względem oceny. To po pierwsze.

To ja ją oceniam tylko pod względem gry. Moja ocena ja na wskroś NEGATYWNA.

robokopo

ERRATA: nie oceniasz jej tylko pod względem URODY.

robokopo

Użyłem słowa "piękna" bo taka faktycznie jest i w tym serialu nie ma żadnej ładniejszej dziewczyny.

Zresztą nie mam jej co zarzucić, gdyż gra aktorska była w porządku, a że ładna jest to tak przy okazji napisałem.

pawel_nowakk

Aktor nie musi być urodziwy. Aktor może być nawet brzydki - tacy też są potrzebni.

Mówisz, że jej gra aktorka była w porządku? W którym miejscu? W tym jak stoi nieruchomo jak mumia i absolutnie nic sobą nie wyraża? Albo jak już chce coś wyrazić, to przez swoje beztalencie, może się miotać po ekranie jak niespełna rozumu? Też absolutnie nic nie wyrażając pomimo tego wysiłku? A może jej dykcja cię urzekła? Fyfyfyfy?

robokopo

Ty chyba naprawdę jesteś jakiś nienormalny. Pisałem ci, żebyś podał jakie sceny w tym serialu źle zagrała i jak według ciebie powinna lepiej to zrobić.

Mówiąc szczerze to mam wrażenie, że ty jakiś dzieciak jesteś, który nie ma o niczym pojęcia.

pawel_nowakk

Ona w każdej, absolutnie każdej scenie, źle zagrała. Ona w ogóle NIGDZIE NIE ZAGRAŁA. U niej nie da się nic zrobić. To tak jak by z karła próbować robić koszykarza. Ona nie ma cienia aktorskiego talentu. Twoje mówienie szczerze, czytaj = mówienie, co tobie pasuje, nic mnie nie obchodzi.

robokopo

Ciągle piszesz te swoje nic nie warte ogólniki i widzę, że nie zamierzasz tego zmieniać.

W tym serialu miała swoje kwestie do powiedzenia i uważam, że wyszło jej to całkiem dobrze. Pasowała do swojej roli bo nic więcej od niej nie oczekiwano.

pawel_nowakk

To nie są żadne ogólniki. Tu właściwie w ogóle nie ma o czym gadać. Oburzające jest to, że można takie dno stawiać obok takich znakomitych aktorów i kazać jej grać. Ona nie ma tam nic do szukania.

Co to znaczy "nie oczekiwano"? Kto nie oczekiwał? Ja oczekuję dobrej gry aktorskiej, ja nie oczekuję czegoś tak koszmarnego, tak drażniącego i oburzającego, co wyprawia ta Mularczyk. Nie każdy ma talent aktorski. Nie każdy, kto się wciśnie do filmu, jest aktorem. Niektórzy się do tego nie nadają.

robokopo

Piszesz jak zakręcony, a w dodatku same głupoty. Czepiasz się jej w takim stopniu, że to jest naprawdę żałosne.

pawel_nowakk

A mnie to mało obchodzi, że ty to uważasz za żałosne. Jestem fanem serialu "Świat według Kiepskich". Jednak Mularczyk zdzierżyć nie mogę. To dno niszczy ten serial. I niech sobie wie, że nie wszyscy mają ochotę udawać, że król nie jest nagi (jeżeli w ogóle rozumiesz taką aluzję) i powiedzą jej wprost: Jesteś, Mularczyk, całkowitym aktorskim dnem, a z tego, że ciągle dajesz na siebie patrzeć, wynika, że masz wielki tupet, jesteś bezczelna do granic możliwości, nie masz za grosz wstydu i honoru.

robokopo

Obłąkany jesteś. Czepiasz się tej dziewczyny do takiego stopnia jakbyś naprawdę nie był normalny.

pawel_nowakk

Przypominam ci, że wszelkie osoby występujące publicznie muszą się liczyć z krytyką. Muszą się liczyć z oceną - także negatywną. Jak by nie występowała publicznie, gdyby nie była taką tupeciarą, to by nie było takich ocen. Sama się prosi. I ma.

pawel_nowakk

Nie mieszaj prywatnych preferencji z obiektywizmem.

Aldon

Kto był ładniejszy w tym serialu?

pawel_nowakk

Powiedz coś o jej "grze aktorskiej"... bo to się najbardziej liczy w aktorstwie...

pawel_nowakk

Ten kolega robokopo chyba dostał kosza od Basi albo ma jakiś inny osobisty uraz do niej, bo to co wypisuje na tym forum to z krytyką wiele wspólnego nie ma... ja też ją lubię

witmannn

Tak, tak... "Nie ma wiele wspólnego z krytyką", ponieważ... jest krytyczne. Przypominam ci, że osoby (a szczególnie publiczne) poddawane są krytyce. Muszą się przyzwyczaić do tego, że niektóre oceny będą po prostu NEGATYWNE.

robokopo

Ja to rozumiem, ale ona przy wielości postaci w tym serialu i ograniczonym czasie nie ma gdzie się specjalnie popisać grając krótkie wejścia, a takie trochę toksyczne czepianie się to nie wiadomo czy to tylko krytyka czy już "coś" więcej

witmannn

Ona nie "nie ma się gdzie popisać", tylko "nie jest w stanie się popisać", ponieważ nie ma ani krzty talentu aktorskiego. Mularczyk to aktorskie dno. Dla krytykowanego krytyka negatywna zawsze jest nieprzyjemna. Mnie to nie interesuje. Jak by nie pchała się do występów publicznych, to i nikt by jej nie krytykował.

robokopo

Sam jesteś dno jako użytkownik internetu, więc wynoś się wreszcie z tą twoją idiotyczną krytyką. Ty już nawet najbardziej cierpliwych potrafisz zdenerwować.

pawel_nowakk

Skoro jestem według ciebie dnem jako użytkownik Internetu (działalność publiczna), to masz prawo do formułowania takich sądów publicznie, co niniejszym uczyniłeś...

Jednak jak to pogodzić z tym, że ja nie mogę według ciebie głosić swoich poglądów na temat całkowitego beztalencia Mularczyk? Czyżby Mularczyk nie występowała publicznie?

witmannn

Słowo "dno" pisane z taką napastliwością o innym człowieku naprawdę czyjemuś zdaniu raczej wagi nie dodaje,, wręcz odwrotnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones