Barbara Mularczyk

7,0
1 860 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Mularczyk

w kiepskich jest beznadziejna

użytkownik usunięty

byc moze czesc winy lezy po stronie scenarzystow ale ta dziewczyna jest do bani, dretwe to to jakies, bez charakteru, sztuczne i w ogole ssssie, kazda postac w kiepskich jest... "jakas" - czyms sie wyroznia, na swoj sposob jest zabawna a ona jest nijaka, nie wiem kto jej dal ta role i za co, mysle ze pierwsza lepsza panna soptkana na ulicy by zagrala lepiej
jak dla mnie totalne drętwe beztalencie

użytkownik usunięty

Zgadzam sie z tobą, chociasz w starych oddinkach kiepskich gra dużo lepiej, to co teraz prezentuje to chyba wina scenarzystów, to już nie są ci sami Kiepscy...

Masz rację. Ta postać w Kiepskich jest zupełnie bezosobowa, a co za tym idzie, zagranie jej nie jest trudne. Barbarę Mularczyk widziałam tylko w tym serialu i wydaje mi się bardzo słabą aktorką. Może gdyby rola była inna, Baśka miałaby szansę rozwinąć skrzydła, ale jakoś nie widzę w niej specjalnego potencjału czy talentu.

Ana_Vanessa

Nawet fajna dupa ale gra beznadziejnie, sztucznie.

Tssss.. do bani i nijki możesz być ty a nie ktoś pracujący w telewizji! Do tego żeby dostać rolę w filmie trzeba wygrać kasting! To jak ma grać zależy od jej roli! Najlepiej jest komentować! Ciekawe co by było gdyby tak tego krytyka postawili i kazali robić różne rzeczy!

użytkownik usunięty
agnieszka1307

Jak ktoś pracuje w telewizji to już nie jest do bani? Zawsze mi się wydawało, że są lepsi i gorsi wykonawcy swoich zawodów, w tym wypadku aktorstwa, a niektórzy nawet do bani. Ja także uważam, że Barbara Mularczyk nie dorasta do pięt Andrzejowi Grabowskiemu. Obsadzenie tej dziewczyny w roli Mariolki Kiepskiej wydaje mi się dużą pomyłką.

użytkownik usunięty
agnieszka1307

ona jest tak malo naturalna i dretwa ze dalbym jej zagrac tylko zwloki w serialu W11 - a role w kiepskich pewnie dal jej jakis wujek producent, innego wytlumaczenia nie widze

użytkownik usunięty

W Kiepskich to teraz prawie wszyscy są beznadziejni. Nie ma to jak dawniej.

użytkownik usunięty

widze ze troche namieszalem w pierwszym poscie, bo wrzucilem do jednego garnka to ze postac mariolki jest slaba i to ze mularczyk jest slaba i ktos mogl zrozumiec, ze mularczyk jest slaba tylko z winy scenarzystow, a chodzilo mi o to ze mularczyk zwyczajnie sssie, niezaleznie od tego jaka jest grana przez nia postac
natomiast to ze obecnie prawie wszyscy sa beznadziejni to juz raczej wina scenarzystow i ogolnego obnizenia poziomu serialu - pomysly im sie koncza, wiec majstruja byle co

użytkownik usunięty

Nie zgadzam sie, nowe odcinki sa lepsze.

użytkownik usunięty

Nawet bardzo.

Może i jest kiepską aktorką , ale nie wyobrażam sobie nikogo innego na jej miejscu , poza tym nie pcha się do świata " VIP-ÓW" , więc to jest na plus .

victory15

Według mnie Mariolka dobrze gra. Nie ma wyraźnej roli bo na nie piszą dużo dla jej postaci. Obracam się w towarzystwie aktorów- lubiących Kiepskich i na temat jej gry słyszałam same dobre opinie.

do enjoy2- z uwagi na słownictwo jakiego używasz w swoich wypowiedziach widać jaki poziom reprezentujesz swoją osobą-niski.

użytkownik usunięty
gabi8

po pierwsze jestem wysoki, a po drugie uzywam mlodziezowego jezyka, zeby dzieci filmwebu mogly mnie lepiej zrozumiec

Slang młodzieżowy wcale nie musi zawierać wulgaryzmów. Lepiej jest posługiwać się przyzwoitą polszczyzną, dzieci filmwebu na pewno Cię zrozumieją i wyjdzie im to na lepsze.

użytkownik usunięty
gabi8

a jakie to wulgaryzmy znalazles w moich wypowiedziach?

cytuję :"...ta dziewczyna jest do bani, dretwe to to jakies, bez charakteru, sztuczne i w ogole ssssie". co oznacza " i w ogole ssssie"?

użytkownik usunięty
gabi8

pokaz mi slownik ktory mowi ze ssanie to wulgaryzm
http://sjp.pwn.pl/szukaj/ssa%C4%87

Chodzi o sens całej wypowiedzi,ale tego tłumaczyć Ci chyba nie muszę. Użyty przez Ciebie zwrot jest po prostu ordynarny.
Proszę więc, abyś wytłumaczył co miałeś na myśli. Cekawość pierwszy stopień do piekła, ale cóż zaryzykuję.

gabi8

dodaję linki, to pierwsze lepsze znalezione:
1. http://castorthe.w.interii.pl/polszczyzna/polszczyzna_III.htm
2. http://ebak.blox.pl/2008/06/Ssie.html

użytkownik usunięty
gabi8

gdybym napisal po staropolsku ze ona jest do dupy to dopiero by bylo ordynarne, a ssie to taka lagodniejsza forma, choc znaczy dokladnie to samo - roznica jest mniej wiecej taka jak miedzy członkiem a chu***

założę się, że masz wpisane w profil :Warsiawa... bo tylko takie wieśniaki się tu udzielają najbardziej... zawsze wszystko wiedzą i są najlepsi.. choć ch... wiedzą, ale skamlą najgłośniej. Baśka fajna dupa, co do aktorstwa - widziałem 2 odcinki więc się na tej podstawie nie będę wypowiadał...

Shaker82

no i karwa wiedziałem, wiedziałem ! wieśniak legitymujący się Warsiawa z Białegostoku albo ch... wie skąd...przyjechał, pomieszkał, wymądrza się. Zapier... dalej tam gdzie robisz i daj żyć innym. Znane teksty - jestem redaktorem, kierownikiem, dystrybutorem... ja pier... szkoda mi was wszystkich, obudźcie się i zacznijcie robić na siebie, zamiast oceniać innych, bo ci akurat sobie dobrze radzą...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Shaker82

.........

A ja tam się nie zgodzę, akurat rola "typowej polskiej nastolatki wczesnych lat 2000" dobrze jej wychodziła. Później Kiepscy się popsuli, to i role się popsuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones