Barry Keoghan

8,1
16 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barry Keoghan

Nie wiem dlaczego,ale mam nieodparta chęć uderzyć go w twarz.

Rebornz

Przez całe ,,Zabicie świętego jelenia'' miałam ochotę go wytrzaskać po paszczy. To dopiero sztuka aktorska stworzyć tak odpychającą postać. Okropne jest jak się rusza, jak mówi, jak je, no nawet jak oddycha, szacuneczek.

Rebornz

dla mnie on ma twarz w stylu " mam wy.ebane"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciodb

Ty bardziej

maciodb

"masz dauna" - tak niepełnosprytne dzieci mowiły za czasów mojej podstawowki, ho ho jak dawno temu. Takze teges: to ten poziom... :) gratulacje za "ocenianie" w ten sposob. Kto wie, moze "bozia" obdarzy Cie dzieckiem, ktore bedzie mialo chorobe downa... ciekawe jak wtedy zaśpiewasz anonimowa istotko.

Rebornz

Tak mysle sobie nad tym co napisales /as : ;) ten aktor ma karykaturalną twarz, bardzo charakterystyczną; powieki lekko przymkniete, duzy nos.. ewidentnie moze "irytowac" i sprawiac 1-wsze wrazenie takiego nieogarnietego, pyskatego, bezczelnego i zuchwałego gówniarza ktory ma wszystko w pompie i niczego nie szanuje. Aparycja takiego ...angielskiego cwaniaczka z patologicznej dzielnicy. ALE!!! Pomimo tak "chamskiego wrazenia pierwszego" stawiam, ze ten chlopaczek zrobi naprawde ciekawa kariere - przez tą wlasnie "Trudną" urodę :-) Ciekawa jestme, bede go Monitorować, obserwować.

qzka

Gowno zrobi,a nie karierę

aleksanderw1970

Może w down the Road.

Rebornz

"Prowokuje wyglądem"

Rebornz

Lać w pysk to mało

Rebornz

jak chcesz bić ludzi za wygląd, to warto się nad sobą zastanowić. Ale jestem przekonany, że Twój komentarz należy brać z przymrużeniem oka i wszystko z Tobą w porządku.

Rebornz

Podzielam twoje podejście.

Rebornz

Straszne kompleksy masz skoro wyzwala się taka agresja i to bezpodstawnie,może wyjedź do Jemenu i okolic tam spotkasz osobniki na twoim poziomie

Rebornz

Total cham, tylko na kopy...

Rebornz

Ja cały czas chciałabym, żeby on mnie uderzył w twarz XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones