Barry Keoghan

8,1
16 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barry Keoghan
marckoza

Mam wrażenie, że to takie nieudolne 'maskowanie' grania...

budapest

z całego średniego Green Knighta najbardziej utkwiły mi sceny właśnie z nim, nie wiem, ma jakiś potencjał, jak się rozwinie, zobaczymy

marckoza

Może właśnie 'zahipnotyzował' Cię ze względu na swoją 'urodę' (mocno odbiegającą od synonimu pięknisia). Mnie też on kilka razy przykuł do ekranu (m.in. w "Jeleniu"). Ale już sama nie wiem, czy to dobre aktorstwo, czy 'wykorzystywanie' naturalnych atutów. Jemu bowiem wystarczy zrobienie dziwnej miny i już jest tajemniczo-strasznie. Naprawdę nie wiem, czy to sztuka aktorska, czy to my w niego tak jesteśmy wpatrzeni, że chcemy widzieć dużo więcej niż tak naprawdę jest za tą nienormatywną twarzą...

marckoza

no nie wiem, jakoś wykształciłem w sobie emocjonalny radar, kiedy czuję że coś mnie rusza, zapamiętuję to i śledzę, Barry ma tą iskrę, sama twarz to nie wszystko, umie przekazać wiarygodnie pewne emocje w sposób który mnie "rusza", czy będą z niego ludzie, czas pokaże, będę śledził

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones