Bartłomiej Topa

8,2
46 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Topa

Zawsze już

użytkownik usunięty

będzie mi się kojarzył z tym kudłatym pajacem ze Złotopolskich. Nawet jak go do jakiejś
"drogówki" ogolą na łyso.

dla mnie też będzie Zenkiem ze Złotopolskich polubiłam go za tą rolę i za rolę Kawy w zróbmy sobie wnuka uwielbiam oglądać komedię z jego udziałem

"Złotopolskich"? a kto to oglądał???

użytkownik usunięty
pawcio_olk

ja oglądałem

ja oglądałam ale Topa wymiatał tam genialny w rolach komediowych

pawcio_olk

Ja też oglądałam, jak mieszkałam u babci. Pamiętam, że zawsze jak w scenie grał zwichrowany Zenek, to pojawiał się taki cwaniacki podkład muzyczny na harmoszkę - mistrzostwo [cool]

To musisz jeszcze wiele filmów obejrzeć z jego udziałem bo jest naprawdę dobry i to niekoniecznie w roli komediowej a wręcz przeciwnie.

użytkownik usunięty
pomponik86

Musi to na rusi.

Nie musisz ale jeśli chcesz mieć pogląd na grę danego aktora to możesz zawsze zapoznać się z jego szerszym dorobkiem a nie ograniczać się jedynie do jednej roli serialowej. Proponuję Szczur - świetny film, Trzy kolory Biały, Wesele, Dom zły czy choćby właśnie Drogówka. Tam nie znajdziesz Bartka Topy w komediowym wydaniu a raczej w dramatycznym ale znacznie lepszym niż rola Zenka Pereszczako w Złotopolskich.

moje pokolenie mogłoby analogicznie powiedzieć: Gajos to już zawsze będzie mi się kojarzył z tym blond pajacem z czterech pancernych, nawet jak zobaczę go w dwudziestu innych filmach na przestrzeni trzydziestu lat i w każdym okaże się rewelacyjny... co za dureń to napisał!

Mnie też się on na początku kojarzył tylko z Zenkiem. Jednak- to było dawno i nieprawda:) Dziś Pan Topa, to dla mnie przede wszystkim dobry aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones