Bartosz Żukowski

7,3
5 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Żukowski

Doskonale wypadł w "Obławie" Kryształowicza. Wzruszający i zabawny zarazem. Polecam
wizytę w kinie.

marczykowski

Dużo on tam zagrał?

AdamBayern01

Drugi plan. Pojawia się co jakiś czas.

marczykowski

zgadzam się z Tobą całkowicie. A scena z zupą i jego "śmiechem" świetna

blairwaldorf1992

Film dzięki niemu na prawdę zyskał na uroku. Szkoda, że dalej gra w takiej szmirze jak Kiepscy...

blairwaldorf1992

rola i ta scena faktycznie dobre ale ten śmiech niestety przywołuje Waldusia Kiepskiego, chyba ten ogon już się będzie za nim ciągnął.

sllaweek

Czy ja wiem, dla mnie ten śmiech różnił się od "waldusiowego". A to, że ludzie utożsamiają pana Bartosza Żukowskiego z postacią Waldka, nie jest niespodzianką. Ja widziałem w kreacji z "Obławy" tylko Wańka i jego śmiech, nie nawyki z Świata według Kiepskich ;)

marczykowski

Powoli zdejmuje z siebie jarzmo "cyca". Potwierdza, że jest dobrym aktorem.

WielkiSzu

Dobry z niego aktor, jestem swiezo po Oblawie i tam wypadl bardoz na plus. Jak nie patrzac wykreowana przez niego postac Waldusia tez swiadczy ze jest dobrym grajkiem, bo malo kto by zagral takiego debila i tak bardzo utkwil widzom w pamieci. Powoli zmywa sobie latke debila grajac niestety poki co epizody i role drugoplanowe (Pora Mroku, Drogówka, Dom Zły), ale ma jeszcze czas Grabowski juz udowodnil, ze ma jaja i juz nie tylko widzimy w nim Ferdka, ale rowniez inne grane przez niego postacie jak Gebels z Pitbulla czy tez Kowal z Odwróconych.

marczykowski

Zagrał raptem pięć minut i jest doskonały ? bez przesady panie marczykowski !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones