Bartosz Żukowski

7,3
5 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Żukowski

..a tu proszę.Wrócił Żukowski z podkulonym ogonem.Propozycji zabrakło,kasy zresztą też,że musiał sie przeprosic i wrócic.Tak już się od niego odzwyczaiłem że jak się pojawił to Mnie zaczął drażnic.Bo to samo, co było jak był od początku, to napewno nie jest.Naszczęście nie pokazują go zbyt często.Chwała za to reżyserowi że o scenarzyście nie wspomne

maciekb80

jak nie masz pojęcia o temacie, to się po prostu nie wypowiadaj!

maciekb80

masz w ogóle pojęcie co oznacza "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"?
widzę, że nie, więc pozwól, ze Cię oświecę. Nie da się wejść dwa razy do tej samej rzeki, ponieważ czas płynie jak ta przysłowiowa rzeka i nic już nie jest takie same, rzeka do której wszedłeś za 5 minut będzie już inna, chociażby woda będzie już inna, inne ryby, dno inaczej usypane, dokładnie taka sama już nigdy nie będzie.
i tu apel do wszystkich: nie używajcie słów/przysłów/zdań których znaczenia nie znacie bądź nie rozumiecie!

rukia_4

brawo!
więc nie wchodź ;)

rukia_4

boze jakie pierdzielenie^^

m_fw

Prawdziwa rozmowa fanów kiepskich... każdy sobie rzepkę skrobie

rukia_4

Rukia ty analfabetko. Widzę że rozumiesz polskie przysłowia na swój popieprzony sposób.

Jordan66

Jak widać łatwo wyzywać innych od analfabetów samemu nim będąc :P
Heraklit z pewnością nie był Polakiem:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wariabilizm - poczytaj, albo poproś mamę jeśli sprawia Ci to trudności...

Hoodzielec

Ty pseudointeligencie, nie wyjeżdzaj z filozofią starożytną bo my żyjemy tu i teraz a tu i teraz przysłowie te znaczy coś innego.

użytkownik usunięty
Jordan66

chyba cie bog opuscil xD to przyslowie oznacza to co mowi Rukia

rukia_4

Nie jest takie "samo" ty analfabeto... pouczasz innych, a sam/sama nie umiesz się wysłowić... o ja pier....ale mnie śmiech ogarnął, następny tuman, który myśli, że myśli buhahaha, Żałosne.

użytkownik usunięty
maciekb80

Mam pytanie : Po jaką cholerę napisałeś "mnie" wielką literą ? -.- O_o

że co ??? chyba Ci sie nicki pomyliły od tego jarania.Co za plebs

maciekb80

a Ty chyba oślepłeś od... nieważne czego :)
cytat z Twojego pierwszego posta w tym wątku: "Tak już się od niego odzwyczaiłem że jak się pojawił to Mnie zaczął drażnic" :P

Hoodzielec

jaki to ma kontekst do cytuje"po jaka cholerę napisałeś Mnie wielka literą" że niby w czym ci przeszkadza.Ortografia ważna jest tylko jak widac nie każdy miał z nią stycznośc.

maciekb80

nie wiem, zapytaj MrRaf95, ja Ci tylko pokazuję, że tak było :P

Hoodzielec

a co Ty w ogóle wiesz?

maciekb80

prowokujesz mnie do bezpośredniego ataku, żeby mi konto usunęli??? :)
no, niestety, nie da się z takim [.....] gadać, przestaję karmić trolla

Hoodzielec

żałosne masz te eifemizmy.myslałem że stac cie nie tyle na więcej co na troche więcej.Ale naszczęscie inteligencja to hermetyczne środowisko wiec Ty nie mozesz w nim uczestniczyc.pa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones