Bartosz Żukowski

7,3
5 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Żukowski

teraz to sie tylko kompromituje z ta swoja jolaska.

damianho15

nieprawda :P

Samarrita

prawda.

damianho15

kazdy ma prawo do wlasnych odczuc ;)

Samarrita

Nie kłóć sie z nim to zwykły troll ;)

damianho15

Dokładnie. Cycu zawsze w naszych sercach. Polska duma. Smoleńsk.

damianho15

dałem 7 tylko dzięki roli w Kiepskich

damianho15

A jednak ktoś to chce oglądać skoro to produkują w tak "beznadziejnym" wydaniu (delikatnie pisząc). Kiepscy nigdy nie byli serialem mądrym ale na swój sposób inteligentnym opisującym rzeczywistość ciętym czarnym humorem. Niestety teraz to nawet nie dno, ale to co głęboko pod nim. IQ serialu dostosowane do IQ oglądającego.

victorr

sory ale teraz to maja za madre teksty,oni maja byc debilami tak jak za okila!

damianho15

Zgadzam się ! Cyc dresiarz z bloków był fajny. A teraz Amerykanin pantoflarz ;// Pamiętam jak to w starych odcinkach zawsze siedział z Ferdkiem przed telewizorem i popijał browca. Epic scena !

Magic1997

no mamy na szczescie stare odcinki,lepiej odpuscic sobie nowe od 2009

damianho15

każdemu sie inaczej podoba ale jolaśka jest bo cycu sobie życie układa. Jak Mariolka już też sie będzie żenić to będzie miała takiego męża co ferdek a ona taka sama jak halina a walduś taki jak jego tatuś a jolaśka jak halinka. Robią tak tylko dlatego że serial zmierza do końca niestety

użytkownik usunięty
damianho15

Walduś w tych nowych odcinkach jest beznadziejny. Jak on w ogóle wygląda w tych ciuchach kowboja, dresik niech zalozy i dadidaski a nie takie gówno.

na początku Waldek był fajny chociaż średnio go lubiłam i nadal go nie lubię za ten jego pusty śmiech. A co jego aktorstwa mam nadzieję że w innych produkcjach się wykarze. Waldek może zostać ale ta Jolasia nie bo jest żałosna i Dodę przypomina.

damianho15

nowe odcinki kiepskich są po prostu żałosne, głupie i nie śmieszne. Pierwsze sto odcinków jest świetne ale grał wtedy stary dobry Walduś no i oczywiście babka Rozalia którzy potrafili z byle czego zrobić by widz śmiał się. Powinni zakończyć już kręcić ten serial.

Pietro1906TS

ten serial od 2010 jest dnem,pierwsze 2 sezony yoki idzie jeszcze ogladac,ale wtedy jak wiadomo jeszcze nowego waldusia nie bylo.

damianho15

daj spokój po co go wzięli on mnie już denerwuje.. tzn kiedyś był świetny grał przygłupa i było można się pośmiać a teraz to wiadać ze na siłę probuje zrobić z siebie poprzedniego waldka kiepskiego.. i mu nie wychodzi.. a ta jego dziewczyna z pierwszej miłości jest taka tępa że psuje ten serial.. Fredek się zestarzał i ciągle zrzędzi i narzeka to już nie te same kiepscy co kiedyś.. Ferdzio żadnych pomysłow nie ma i w każdym odcinku jest nuda.. nie wiem jakim cudem jeszcze go kręcą.. eh

sewerynsenior

dobrze prawisz,no coz pozostały nam odcinki okila z lat 1999-2008 i te z lat 2008-2010 tez byly jeszcze znosne,a co do tych nowych bez komentarza.

damianho15

jolaśka to największa wieśniara jakie kino widziało, żałosna, chce być śmieszna a wychodzi na odwrót. Ja nie wiem że reżyserowie tego nie widzą, szkoda mi ich.

milosz192

wiem,no rezyser tez poj*** wiec wiesz,nie ma co sie dziwic.

damianho15

jeszcze jak reżyserował to ten kalidow czy khamidow hehe to było śmieszne a teraz... to brak słów

milosz192

zawsze był beznadziejny więc dla mnie bez róznicy.. Hejty za 3,2,1?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones