Bartosz Gelner

6,9
8 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Gelner

po obejrzeniu "Sali Samobójców" stwierdzam iż młodzieniec na szanse podbic polska scene filmową, brawo Panie Bartoszu, świetna kreacja!
Pozdrawiam serdecznie! :)

Tunidra_2

za duzo to on nie zrobil w tym filmie oprocz lizania sie z innym facetem i pokazaniem tyłka:] więc nie wiem czemu niby "ma szanse podbić polską scene filmową"
owszem przystojny jest. po obejrzeniu nawet mi się śnił (... nie skomentuje tego )
ale tylko tyle...

karomis

Grał też w "Przystani" TVP. Z tego co pamiętam, to nie szło mu tam najgorzej. Ale nie sądzę, że miałby zaraz podbijać Polskę. Jeśli miałabym go porównać np. z Gierszałem, to Gierszał wg mnie ma na to dużo większe szanse. I nie wnioskuję tego po obejrzeniu li i jedynie "Sali Samobójców".

liss

Ja uważam, że to nie wystarczająco by dawać mu ocenę powyżej 5... Zagrał jak na razie w jednym filmie (FILMIE, nie mam na myśli serialu). Faktycznie. Tam się tylko przelizał z Kubą i sobie troszkę powalczył. oh, ah.

Bris

Facet jest chyba trochę niewyżyty. W przystani miał romans z babką 40+, a teraz całuje się z chłopakiem.

silentlyy

;D Nie oceniajmy tego Pana, po jego "zawiłych romansach " w filmach czy serialach :D Toż to nie jego pomysły były :D
Dajmy mu czas się rozkręcić :D albo reżyserom ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones