Bartosz Kędzierski

Bartosz Eryk Kędzierski

8,3
437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Kędzierski

Po pierwsze dla autora dość duże brawa za wyobraźnie. Nie wiem skąd u was taka ostra krytyka. Moim zdaniem serial może nie śmieszy mnie tak, jak sam fakt, że znakomicie oddaje to co się dzieje w szkołach. Np. stosunek uczeń - nauczyciel.
Obojętność i to takie specyfistyczne zamknięcie człowieka na otoczenie i innego człowieka, czyli np. koleś chodzący z dziurą w głowie, higienistka paląca jonty w pracy... Cholera, czemu nikt na to nie reaguje. Nie dostrzegacie jakiegoś podobieństwa?
Jest masa rzeczy, które w tym serialu według mnie nawiązują do rzeczywistości. Nawet czasami takie głupawe hasła.
Błędy ortograficzne, bla, bla wszystko was w oczy razi, tylko pamiętajcie, że serial opowiada o ośmiolatkach wy w ich wieku zapewne pisaliście bezbłędnie i nie rzucaliście głupich haseł.
Jak dla mnie bardzo fajny pomysł na serial, w szczególności motyw z umarłymi. Starcie się dwóch światów.
I zachwyca mnie to że cała czwórka głównych bohaterów przynależą do innych grup społecznych. Burzy to osoba Angeliki, która tak jak w sumie coraz więcej dzieci nastawianych przez rodziców pokazuje swoją wyższość intelektualną i nie tylko nad innymi.
Rozwala mnie brak kompetencji nauczycielki. I całkowity brak dialogu między dorosłym a dzieckiem. Przypomina mi to moich nauczycieli od matematyki, zawsze byli niby do przodu ze wszystkim.
A wy zamiast krytykować wymyślcie coś sami, bo jeżeli wam się wydaje że nie jest coś na poziomie, musicie to naprawić, bo nikt za was tego nie zrobi :)
Szkoda, że nie ma kontynuacji 1000 złych uczynków, o wiele bardziej podobał mi się tamten serial :)

renidlak

Popieram !!! Masz rację do tego wszystkiego . Mimo że to tak zrealizowany serial animowany to dużo mówi o tym co się dzieje w naszych wspaniałych szkołach i jak to się odbywa . Mogę się założyć że Bartek przestał kręcić i jeden i drugi serial bo chodziło o opinię publiczną bo jak to tak można pokazać prawdę dużej rzeszy ludzi bo włatców móch oglądało miliony ludzi ... serial mimo ze przez innych uznany za prymitywny to jak dla mnie ma głębszy sens tylko że ci co go uznali za prymitywny sami sa prymitywni i moge sie założyć że popełniają takie same błędy jak ludzie przedstawieni w filmach Bartka Kędzierskiego

renidlak

Nie lubię argumentu "jak ci się nie podoba to zrób lepsze". Jednakże całą resztę tekstu popieram.

renidlak

jeśli ktoś krytykuje "Władców..." to albo jest starym pierdzielem albo mentalnie jest starym pierdzielem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones