Bartosz Opania

7,4
5 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Opania

Oczywiście w aktorstwie bo co do urody to napewno do tatusia się nie wrodził ;P

patryk_B

Oj dorasta, dorasta, tylko zauważ, że ojcu było łatwiej, bo grał w filmach treściwych i mógł się merytorycznie wykazać, niestety obecnie ważniejszy jest nadmiar ... nadmiar wszystkiego byleby nie treści. Tam gdzie powinien się wykazać, to jak najbardziej to udowodnił. Skoro napisałeś, że nie dorasta, to wyrzuć z siebie dlaczego: .... ???

1vinga

Nie za bardzo wiem , gdzie to udowodnił ?
Napisz może.
W tej chwili jak widzę tego gościa w reklamie i słyszę tekst "jestem gwiazdą" to mam ochotę rozstrzelać telewizor.
Ja wiem , to jest reklama , ale "znaj proporcje mocium panie"

nightgale

Patrz a nie pisz bzdur: http://www.filmweb.pl/person/Bartosz+Opania-359.
Zastanów się co czujesz kiedy widzisz swoje odbicie w lustrze i czy czasem też nie masz ochoty strzelić.

1vinga

Po pierwsze źle wkleiłaś link .
Po drugie , nie obrażam Cię więc wstrzymaj się od wycieczek osobistych.
Ja rozumiem fanbojstwo itp. ale z umiarem.
Chyba , że chcesz doprowadzić do rasowego flame'a tutaj.
Jeśli tak , to ja sobie temat odpuszczam , nie mam ochoty na kopaninę na wyzwiska.
Trochę za stary jestem na piaskownicę .

nightgale

Zgadzam się - ta reklama była żenująca. Nie mam nic do p. Opanii, ale za żadne pieniądze nie powinien wypowiadać takiej kwestii w reklamie, a jestem pewien, że nie zapłacono mu jakichś Bóg wie jakich kroci. Nie jest żadną gwiazdą. Szacuję, że po imieniu i nazwisku zna go jakieś 5% społeczeństwa.

patryk_B

Popieram czterema łapkami ! Mroczki mają więcej talentu..

Ewako

z Mroczkami to przesada......
Aktorem nie jest wybitnym, no i po tym jak przytył to trochę gorzej się na niego patrzy, ale przynajmniej nie robi tyle halo wokół siebie

patryk_B

niestety. Zgadza się

patryk_B

Uważam że przerasta :) jako jeden z nielicznych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones