Bartosz Opania

7,4
5 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Opania

najprzystjniejszy aktor polskiego kina. no i jeden z lepiej grających. dziwie sie,bo gra w stosunkowo małej liczbie filmow. a szkoda...

Taka_jedna_2

TAk, to jest najprzystojniejszy, wspolczesny aktor polski. Jesli jest jakis film z nim, to niewazna tematyka,
wazne, ze on w nim gra. Niech wybacza fanki M. Zakoscielnego, ale niestety wdziekiem nie dorownuje on
Bartoszowi Opani.
Bartosz Opania idealnie moglby zastapic panow aktorow nie tylko polskich, ale i zagranicznych. Jesli ktos
czytal Harrego Pottera, a potem obejrzal ekranizacje 3. czesci, czyz nie byl zdegustowany wizerunkiem
Syriusza Blacka? (nie ujmujac oczywiscie tak znakomitemu aktorowi, jak G. Oldman). Dla mnie wlasnie
Bartosz Opania to odzwierciedlenie ksiazkowego Syriusza Blacka. Ciemne brwi, rozwichrzone wlosy,
zawadiacka postawa i wyraz twarzy.
Pozdraiwam fanki pana Bartosza.
;-))))

Lady_I__Black

Taaaaa... Mnie najbardziej podoba się ten tragizm w oczach i u Latoszka i u Romka ze 'Statystów". Jest to takie romantyczne cierpienie, niebywałe.

Taka_jedna_2

Taaak... Bartosz to najprzystojniejszy polski aktor... Tylko dla niego oglądam "Na dobre i na złe"<lol2> hehhehe...

Domi_Nique

Wiesz, jestem podobnego zdania :):):):):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones