Bartosz Opania

7,4
5 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Opania

Bartosz Opania jest jednym z nielicznych aktorów młodego pokolenia, który imponuje mi już od kilku lat. Największe wrażenie to "Moje kino w Popielawach", ale i w innych filmach i teatrach telewizyjnych pokazał się z jak najlepszej strony. W tej chwili nie pamiętam tytułu teatru, gdzie Bartosz zagrał ze swoim sławnym ojcem Marianem. Dwie równorzędne, ciekawe role. Podoba mi się jego spokój, oszczędność w wyrażaniu uczuć, ciekawy głos. Oby tak dalej. Chociaż jak przeczytałem w wywiadzie, ulubionym zajęciem Bartosza jest rąbanie drewna. Może dlatego go tak lubię, bo... moim też.

dyzio

Ale jaki on ma głos.
W 80 dni dookoła świata:
- Kiedy objadę glob, w 80 dni!
- Ładny pan...
SUPER!!

dyzio

zgadzam się :) świetny aktor i przecudnej urody, uwielbiam go za zwłaszcza "Historię kina w Popielawach"

chaberkowna

Jeden z niewielu aktorów młodego pokolenia z prawdziwym talentem. Cudowny głos, genialna mimika. Oby więcej takich aktorów jak on.

maggie_magda

Gdyby był brany do Polskich komedii to pewnie gra aktorska owych filmów nie była by taka drętwa. On jednak omija takie klimaty i dobrze bo stać go na więcej niż głupkowate komedie

Cola9867

no fakt do komedii to on się nie nadaje ale w innych filmach jest wspaniały - a ty gościu twierdzisz że tylko w Polsce robią głupkowate komedie, dam ci radę ogarnij się bo nie wiesz w jakim świecie żyjesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones