Beata Kozidrak

Beata Elżbieta Kozidrak

6,6
115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Kozidrak

Głosuję na Prawo i Sprawiedliwość odkąd uzyskałem pełnoletność, bardzo mi mi przykro że Pani Beata prowadziła samochód pod wpływem alkoholu... Ale jej muzyka podoba mi się! Ostatnio kupiłem w sklepie DVDmax.pl Jej pierwszy solowy album pt. "Beata" - i muszę przyznać że płyta wyjątkowo słuchalna! Szczególnie podobają mi się utwory "Wieczna zima", "Lato jak ze snu" i "Miłość to taki dar". Ostatnio była w TV jakaś lista (nie pamiętam na jakiej stacji) "najlepsze Polskie wokalistki" i Kozidrak była na niej na 2gim miejscu zaraz po Annie Jantar - dla mnie co prawda spora przesada - nie wiem nawet czy znalazłaby się w moim top 20 gdybym takowe stworzył... ale na pewno jest o wieeele lepsza od wielu współczesnych piosenkarek! a album o którym piszę to dowód że jako muzyk nie zepsuła się w latach 90tych chociaż chwile sławy z Bajmem miała, wydawać by się mogło dawno za sobą (grupa powstała przecież w roku 1978). Powiem tak - oddzielając jej zachowanie poza estradą które moim zdaniem faktycznie jest co najmniej karygodne od kariery muzycznej, to wokalistką jest co najmniej bardzo dobrą!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones