Beata Kozidrak

Beata Elżbieta Kozidrak

6,7
120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Kozidrak

przepraszam,jestem wielką fanką BEATY KOZIDRAK czy ktoś mógłby mi podac jej adres??????????
wiem że jest to lipniak ale nie znam nr domu a pragnę do niej napisać list:):)**
prosze o szybką odpowiedż:)***ADA

bombel23

Chyba teraz to ciężko ją dorwać w swoim domu bo ostatnio chyba trzeci albo czwarty sobie kupiła ,ale jak ktoś by miał adres do jej domu w Lublinie to przyłączam się do prośby.

Assurbanipall

Ludzie jak byście byli trochę bardziej inteligentni to byście wiedzieli że podawanie takich informacji na forum publicznym, bez zgody danej osoby jest karane i to ostro. A jak byście włączyli mózgi to byście sobie kupili książkę adresową i przy odrobinie szczęścia i rozumu tam pewnie znaleźli byście adres Beaty. Tyle że nie wiem czy gwiazdy nie zastrzegają sobie takich danych. Jednak jak kupicie sobie książkę to się sami przekonacie.

bombel23

I co, czy w ciągu tych ponad czterech lat udało ci się zdobyć adres Beatki?:)

Assurbanipall

Tak, nawet już nie jeden... Może moje upodobanie do niej znacznie minęło, ale jestem zadowolona z posiadania podpisów ;) Assurbanipall, jestem w szoku że pamiętasz ;)

bombel23

A moje upodobanie do Beatki przeżywało kilkuletnią hibernację ale ok 1,5 miesięcy temu znów eksplodowało i to tym razem ze zdwojoną siłą. Odkryłem sporo starych kawałków których wcześniej nie słuchałem. :)

Assurbanipall

Można wiedzieć czy był jakiś konkretny powód zmierzchu twego upodobania do niej?

Assurbanipall

Tak, liceum, a później studia. Człowiek się zmienia, i jak kiedyś słuchałam wyłącznie Beatki tak teraz mam już kilka innych dobrych piosenkarzy, którzy są na tym samym miejscu co Bajm. :) Ale pomimo wszystko czasy Beatki wspominam jak najlepiej, nie raz jej piosenki pomagały mi w trudnych chwilach ;)

bombel23

Podzielisz się informacją jak znalazłaś adresy? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones