Beata Tyszkiewicz

Beata Maria Helena Tyszkiewiczówna-Kalenicka

7,8
15 212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Tyszkiewicz

Więc ma "klasę",jest "damą",jest "młoda","piękna","wykształcona ","subtelna","nie oklęta",a Sophia Loren,Monica Bellucci,Claudia Cardinale,Gina Lollobrigida,Ingrid Bergman,Audrey Hepburn,i wiele,wiele,wiele,wiele innych przy naszej kresowej "damie" to jak Zaporożce przy Maserati...aha nikt nie odbiera "damy" jak aktorki ze spalonego teatru.Nikt! Aha tylko "damie" Chuck Norris nie podskoczy! Tylko Jej!

użytkownik usunięty

aha........Rita Hayworth........zapomniałem o Ricie Hayworth! Piękna,wspaniała z klasą ale gdzie jej tam do "damy"........;-);-);-);-);-) puszczam oko!!! (jakby ktoś nie kumał ironii)

Jo powim tylko tyle może brutolnie ale muse bo pitolicie straśliwie - chyjo mo a ni klose. Storo przemondrzoło ruro z nij i tyla

A ja sie zastanawiam na jakiej podstwaie wydajecie takie opinie???Ile filmów z nia obejrzałeś?? Znacie ją?? NIE!!!! Nie oceniajcie tak szybko ludzi bo sie kiedyś przejedziecie. a i co do klasy to dużo Ci jej brakuje w stosunku do niej. Nie podobaja mi sie te bezpodstwne opinie. Skora jest taka beznadziejna to kto ją angażował w tych wszystkich filmach?? A co do wykształcenia to ona sam sie przyznaje że jest tylko amatorką a nie prawdziwą aktorką bo brakuje jej warsztatu aktorskiego. Ja osobiście bardzo bardzo ją lubię. Widziałm z nia wiele filmów, czytałm jej autobiografię i uważam ze ma talent i klasę i nie rozumiem skąd w ludziach tyle ignorancji i złośliwości.To by było na tyle!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones