Beata Tyszkiewicz

Beata Maria Helena Tyszkiewiczówna-Kalenicka

7,8
15 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Tyszkiewicz

Dama, kobieta z klasą, piękna, cudowna,seksowna...Że też w dzisiejszych czasach nie ma więcej takich Kobiet. Szkoda, że dorastające natolatki nie uczą się od Pani Beaty, jak podkreślać swoją KOBIECOŚĆ! Zaprzeczenie wielu dzisiejszych show-gwiazdek goniących po scenie w różowych ciuszkach, uzależnionych od solarium, głośno śmiejących się i odgarniających wyprostowane włosy-patyki dłońmi przyozdobionymi kiczowatymi tipsiorami.Pani Beato, ukłon w Pani stronę....

anita_mimu6

Słowo dama oddaje wszystko co chciała bym napisać o tej wspaniałej aktorce... Nie muszę chyba już nic dodawać??:)
Więcej takich aktorek!!

anita_mimu6

Oj,hrabianka zasrana.poczytajcie na jej temat trochę.Też myślałem że jest och i ach,ale...doczytajcie sami.Poza tym ludzie''z klasą''są zbyt elokwentni i tym emanują w sposób dobrze widoczny lecz nie narzucający się.To mnie wkurza.Nie jestem wsiokiem,ale nie cierpię takiego pokazywania się i tego kim się jest

anita_mimu6

Może jest mądra, ale to nie powód dla którego miałaby ciągle, przed każdą osobą wywyższać się i podkreślać to, jaka ona jest wykształcona, znana, lubiana i srutu tutu...
Nie lubię jej, nie lubiłem od pierwszego wejrzenia, kiedy to się przemądrzała.

anita_mimu6

Ona w młodości była z wyglądu moim ideałem kobiety ... gdzie dziś takie znaleźć? Same tlenione blondyny, słodkie idiotki albo "chłopczyce". A kobiet z prawdziwą klasą praktycznie brak.

Hirutsugi

podpisuję się rękami i nogami ;]

Hirutsugi

a moim zdaniem to pierwsza dama polskiego kina

anita_mimu6

Talent aktorski...?Tu zdania zawsze będą podzielone,ale cóż za uroda,niegdyś prawdziwa perełka ekranu i sceny,pamiętać warto,że kino kocha takie twarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones