Beata Tyszkiewicz

Beata Maria Helena Tyszkiewiczówna-Kalenicka

7,8
15 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Tyszkiewicz

ale strasznie ją lubie.
Jest to osoba nie ukrywajmy w nieco podeszłym wieku a mimo to od niejednej młodszej od siebie osoby umie sie zachować , w sbosób taki iż nie jednego może to zaintrygować,ma fajne słownictwo . Nie daje sie zwodzić na manowce.
Ona rewelacyjnie rozmawia i wogule nie wiem, jak to powiedzieć , ma fajny styl bycia , o moze tak .
Dokładnie nie wiem czy dobrze określiłam za co ją najbardziej lubie bo tak naprawde sama nie umiem tego powiedzieć ale moze dwa słowa zastąpią te wszystkie popredznie LUBIE JĄ.
Fajne gra w filmach występuje publicznie itp :)
Nadal jest piękna , szczerze mówiąc na starość także bardzo chciałabym zachować klase tak jak ona :)

AsiulkA

Dodając ma świetne poczucie humoru :)Jest zabawna i przy tym zawsze utrzymuje klase :)

AsiulkA

Wcale się Tobie nie dziwię, bo ja też bardzo ją lubię, zwłaszcza za poczucie humoru.Jak czasem coś opowiada, to boki mozna zrywać :) Poza tym świetna z niej aktorka i nadal piękna kobieta.

AsiulkA

.........................."w nieco podeszlym wieku".......................................................................... ...................................ludzie...

malpolud22

ta baba to stare próchno, które już nie powinno występowac w Telewizji.. nie wiem jak można ją lubic.. współczuję...

desHouse

Widocznie można i żaden żal ,bo wg mnie kobieta jest niesamowita!

desHouse

no ja też nie wiem, ja np. strasznie NIENAWIDZĘ TEJ POZERKI!

desHouse

Oj, gdybyś ją widziała w wieku 20-30 lat jak była młoda, była tak piękna, że wszyscy faceci musieli wymiękać, sam bym chciał ją na żywo pooglądać teges, no tylko boska Pola Raksa była od niej ładniejsza....

desHouse

hahah, no rozbawiło mnie to ;d
podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami tutaj, tez lubię ją za to, że jest damą z klasą a jednocześnie potrafi być wyluzowana i zabawna ;)

AsiulkA

Rubika też lubisz?
?

AsiulkA

a ja wole michala wisniewskiego. on to ma klase

leming44

hehehehe, śmieszne, ale trochę przesadziocha :)
A Beata dla mnie i tak wygrywa....

AsiulkA

Jest damą narodową, a przez nią rozpadło się małżeństwo. Wajda zdradzał z nią swoją żonę. A potem ona go na dziecko złapała. A potem zdradzała kolejnego męża już będąc w ciąży z kolejnym chłopem. Wielka mi dama rozpustnika. Egocentryczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones