Beata Tyszkiewicz

Beata Maria Helena Tyszkiewiczówna-Kalenicka

7,8
15 142 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Tyszkiewicz

naprawde przesada. kobieta na pewno ma styl, reprezentuje niespotykaną dzisiaj przedwojenna klasę i chwala jej za to, jest wyniosła, czasami pretensjonalna ale nie mam nic przeciwko - bardzo to w niej lubie ale na Boga!!! ona nie jest nie byla i nie bedzie aktorką - nie ma talentu aktorskiego za grosze i juz... nic tego nie zmieni. budowanie jakiejs aktorskiej mitologii na jej manierach, usposobieniu itd to straszne nie porozumienie i obraza dla prawdziwych aktorow

gilbert23

A czy ty charakteryzujesz się jakimś wyjątkowym talentam, aby oceniać warszata, kogoś takiego jak Baeta Tyszkieicz, klasą do pięt jej nie dorastasz, kultura zreszą także, Dla mnie jesteś osobą, która rzuca kontrowesyjny komentarz by wzbudzić zainteresowanie swoją nedzną, zakompleksioną i niedowartosciowaną osobą.

kjojik

Znowu muszę się zgodzić z kiojik napisał to o czym myślałąm ;p

gilbert23

A czy ty charakteryzujesz się jakimś wyjątkowym talentam, aby oceniać warszata, kogoś takiego jak Baeta Tyszkieicz, klasą do pięt jej nie dorastasz, kultura zreszą także, Dla mnie jesteś osobą, która rzuca kontrowesyjny komentarz by wzbudzić zainteresowanie swoją nedzną, zakompleksioną i niedowartosciowaną osobą.

kjojik

Zgadzam sie z Kijojik(czy jakoś tak) xD

gilbert23

Ciekawe, że gdy skrytykuje się jakąś osobę publiczną, która na takiej krytyce zarabia, zawsze znajdzie się jakis fan, który będzie robił prywatne wycieczki pt. "a co ty zrobiłeś w życiu" i "nie dorastasz", zamiast przyznać, że można mieć różne gusta.

Tyszkiewicz od dwóch conajmniej pokoleń jedzie na micie panny z dworku, damie polskiego kina, itd. To bardzo fajnie, bo każdy światek potrzebuje jakichś wyżyn i jakichś dam. Co zaś do gry aktorskiej, warsztat pani Tyszkiewicz poprawiał się z czasem - że nie był najlepszy to wystarczy obejrzeć sobie starą wersję "Zemsty". Niewątpliwie ona ma swój niepowtarzalny styl, ale proszę fanów, żeby zwrócili uwagę na to, że lubienie lub nielubienie jakiegoś stylu to kwestia gustu o którym podobno nie warto dyskutować. Komuś może się np. nie podobać śmiech pani Tyszkiewicz...i ja to zupełnie rozumiem.

Jorjan

Widzisz, nie jestem jakimś specjalnym fanem Beaty Tyszkiewicz, ale czasami należy się skłonić przed talentem kogoś kto całym swoim życiem zasługuje na to. Tak się składa że w kinie są osoby które grają damy (Tyszkiewicz, Szapołowska) i takie które grają role bitych kobiet, meliniarzy itp. Beata Tyszkiewicz należy do tych pierwszych, a damą to ona jest od urodzenia, niektórzy nawet nie są w stanie nauczyć się dobrych manier, a co dopiero je stosować. Poza tym i Tyszkiewicz i Szapołowska w "Rysiu" Stanisława Tyma grały sprzątaczki, więc nie zawsze jedzie się na micie, ona ma klasę, której brakuje 95% naszego społeczeństwa, a szkoda, bo może wówczas nie próbowaliby wzbudzać pseudo oburzenia żeby ktoś zwrócił na nich uwagę.

gilbert23

proponuje obejrzeć Ekstradycje II tam pani Tyszkiewicz nie gra damy tylko informatyka w dodatku kulawego, jak dla mnie bomba

kolgrim

Cóż, widziałem większość ról pani Tyszkiewicz i jakkolwiek by na nią nie spoglądać, są po prostu kiepskie i nijakie. Pani Tyszkiewicz nie potrafi budować roli, jej ?kunszt? polega na wiecznie tym samym zestawie min i gestów. Wszystkie jej postaci, choćby były z różnych środowisk, miały różną przeszłość, zawsze są takie same. Co ciekawe, nie przeszkodziło jej to grać u najwybitniejszych reżyserów z naszego podwórka: Wajdy, Hasa, Konwickiego. Ten ostatni wykorzystał ją chyba najlepiej. W "Zaduszkach" kazał jej grać symbol, wyobrażenie. I w tym była świetna. Kiedy przyszło do rozbijania tego wyobrażenia, rola się posypała.
Mimo, że nie lubię pani Tyszkiewicz jako aktorki(wręcz jej nie znoszę) nie przeszkadza mi to lubić ją jako osobę i cenić za stworzony wizerunek, który w życiu utrzymuje znakomicie(w filmie niestety nie). Kocham czytać z nią wywiady i podziwiam jej urodę oraz najpiękniejszy uśmiech w historii kina(w ogóle, nie tylko polskiego). Choćby dla tego uśmiechu warto oglądać ją na ekranie.

gibons19

A mnie wlasnie jej wizerunek mierzi. Nie znosze jej wszedobylskiego obnoszenia sie z tytulem i ta nadmuchana kobiecoscia. Co do fanow pani Beaty z gornych postow to powiem tylko tyle. Puknijcie sie w leb. Skoro WY jestescie tacy madrzy to moze wymienicie mi te kompleksy, ktore ma zalozyciel tematu. Wlasnie taka zakichana postawa w stylu "jesli ci sie nie podoba Tyszkiewicz to pewnie jestes zakompleksionym, marnym czlowieczkiem" albo "Sam wyjdz i zagraj lepiej jak jestes taki madry" lub "nie dotastasz pani Beacie do piet". Nic tylko lupac po ryju za takie bezpodstawne ataki. Ja tez nie lubie Beaty Tyszkiewicz, w moich ulubionych jest Powrot do Przyszlosci, Wodny Swiat i Bulgarski Poscikk a Antonemu Hopkinsowi Dalem 6/10. I co? I zaloze sie, ze zamiast "Dlaczego tak uwazasz?" zapewne wszedzie uslysze "Haha dal Hopkinsowi 6/10 a Matrixowi 10/10. Do piet mu nie dorastasz i nie znasz sie na filmach". Takie sa wlasnie niektore osoby na forum, ktore sie powinno wyrywac jak chwasty (pewnie ktos sie bedzie doszukiwal moich postow zeby mi dosrac. Wiec go uprzedzam i odpowiadam, ze sam czasami tak robie jesli temat albo wypowiedz jest kretynska i abstrakcyjna albo bez uzasadnienia).

gilbert23

Jedyne co jej w życiu wyszło do włosy!

Jaki ta kobita ma styl i klasę, co?

W zębach pet bez filtra, co słowo to k..wa, twarz jak jabłko za długo trzymane w piecu i skołtunione resztki włosów!

Grać nie umie, dostała za komuny jakieś uprawnienia aktorskie, w teatrze co najwyżej podawała kawę aktorom i wyszła za Wajdę.


Do tego ktoś jej wmówił, że jest damą z klasą ;-))))) Cedzi słowa i pajacuje...A naprawdę pani Leliwa-Tyszkiewicz nie ma za grosz kultury i klasy.

ps- Leliwa to szlachecki herb, a nie brzydkie słowo drodzy admini...;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones