Beau Garrett

Beau Jesse Garrett

6,8
1 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beau Garrett

jak ja zobaczylem w Tronie w tej stylizacji to sie zakochalem! aaaa bede ryczal jak sie z nia nie ozenie:P za kazdym razem jak ogladam tron to mnie skreca jak ja widze :))

Syrinx

Stary, w Tronie to oni ją tylko ładnie zrobili :) W rzeczywistości jest dość szkaradna.

Zloty_Deszcz

Tak, sIła makijażu po raz kolejny mnie zadziwia....

Zloty_Deszcz

a ja mowie o Tronie !!!!!!!!!!!!:D tej wersji:P hehehe

Syrinx

Czyli chciałbyś za żonę maszkarę sztucznie zrobioną na piękność? :)

Zloty_Deszcz

chcialbym na zone ta wersje z TRON:) juz jasniej? :) hahaah

Syrinx

Z Twojego pierwszego komentarza wynikało co innego :) hahaha

Zloty_Deszcz

otóż nie!:) a na pewno nie jednoznacznie :)

Syrinx

No to się chyba zapłaczesz na śmierć, bo taka Gem nie istnieje w rzeczywistym świecie :)

Zloty_Deszcz

co ty potne sie predzej :P chociaz spotkalem laske z buzki jak GEM:) i tez taki kolor wlosow tylko ze naturalny jasny blond :P ale buzka niemal jak kopia;P ...ehhehehe ale tylko z buzki podobna i banie zryta miala;P hahahahaha

użytkownik usunięty
Zloty_Deszcz

Nieprawda. W ,, Turistas '' była naturalna i sexy!

Da!

Syrinx

też się w niej zakochałem :( mimo, że z reguły wolę niskie, Beau jest boska.

siukuluku

raczej chodiz mi o wersje z Tronu:)

Syrinx

no ja też :(

siukuluku

mi* :(

siukuluku

dziabałbym ja non stop:) no i ten glos fakt ze modulowany ale co tam:)

Syrinx

w Tronie, naprawde przyciagajaca, interesujaca i ogolnie ladna kreacja - z ciekawosci zobaczylem kto to taki byl po obejrzeniue filmu gdy ja niestety zobaczylem bez kreacji jaka nosila w Tronie malo nie rzygnalem na klawiature sobie.

Mr_Krytyk

maga makijażu /farby do włosów i fryzury tak to u kobitek jest ze bez paszczury z ludzie :P)

Mr_Krytyk

Faktycznie są ładniejsze od niej, ale i tak plasuje się powyżej przeciętnej. Rzyganie? Bez przesady, takiej kobiety nie miałeś i mieć nie będziesz. Chciałbym zobaczyć jaki pasztet sam obracasz. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones