Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne

Czy nie uważacie , że ona zyskała " sławę " dopiero , gdy zagrała w " Shake It Up / Taniec Rządzi " ? Wcześniej nawet o niej nie słyszałam , a po premierze serialu prawie wszyscy moi znajomi ją kochają i wszędzie jest jej pełno. Na każdej stronie na jaką wchodzę jest pełno kont takich jak " BellaThornex3" , "Bella.Cece" , " BellaT.x3" . Tylko ten serial pomógł jej się "wybić" , a przynajmniej takie jest moje zdanie.

roxxi

yes,of course.

roxxi

No to musisz mieć ciekawych znajomych...

roxxi

Wiesz, mnie sie wydaje, ze dośc dużo znanych aktorów, szczególnie natoletnich gwiazdek wybiło sie z jednego dzieła. Ale ona jest młoda, ma jeszcze duzo czasu by zasłynąć.

roxxi

No tak wszystko co związane z Disney Channel to tak wygląda wiec tylko się pchać tam i potem masz kasy po pas i powiedzmy sławę :D

roxxi

Zgadzam się. A wiecie co mnie jeszcze dziwi? Że wszystkie gwiazdy Disneya zaczynają śpiewać. ;)

pannapomyslowa

Dokładnie ! : D

użytkownik usunięty
roxxi

to prawda, nie wiem dlaczego, ale jak grasz w disney to jesteś jakoś bardziej popularna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones