Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne
emmesey

ja także, w gazetach i w internecie robią z niej wielką celebrytkę na miarę na serio wybitncyh artystów. a to jest dziewczyna w moim wieku, która powinna chodzić do szkoły, a nie łazić z tapetą na twarzy i obcasach 12-centymetrowych po baknkietach. może i jest ładna, no ale przepraszam bardzo czy za 10 lat ktoś będzie o niej pamiętał ? pewnie stoczy sie tak jak Demi Lovato i Miley Cyrus.

ginny_weasley

Taż jej nie lubię, nie którzy piszą, że prócz urody nie posiada wielkiego talentu aktorskiego, ale to wystarczy by zrobić karierę, jak dla mnie nie jest zbyt za urodziwa, a talentu aktorskiego zero

Daniela_Lujan_87

dokładnie

ginny_weasley

O czym ty gadasz? Przecież każdy teraz zna Miley Cyrus.

filmowy_laufer

co nie zmienia faktu że się stoczyła xD

emmesey

nic mnie tak nie wkurza jak lansowanie 14/15 - latek i robienie z nich dojrzałych kobiet z kupą tapety.

Aisssatou

Zgadzam się z Wami w 100%. Jak zobaczyłam, jak się ubrała ostatnio na premierze "Avengers"przeraziłam się. Jaka normalna 14 - latka lata z tak głębokim dekoltem??? Gdzie są jej rodzice ??? Nigdy nie zrozumiem showbiznesu...

emmesey

Jej ojciec nie żyje od 7 lat, a matka ma jeszcze inne dzieci

emmesey

Ja się z wami nie zgadzam. Bo może i piszcie że wkurza was lansowanie 14/15 latek ale prawdę mówiąc jakby ktoś z was dostał taką szansę od Disneya to za pewne wszyscy by się zgodzili. Takie gadanie że jest wkurzająca i za młoda ale każdy by się z nią zamienił a przynajmniej większość. Dobrze że jakoś się wybiła. A to że niektórych wkurza, no cóż nie każdemu można dogodzić :)

Claudia_filmweb

może i masz trochę racji. może i jej trochę zazdrościmy. kto nie zazdrosci? ale przepraszam bardzo zagrała w kilu filmach i robią już z niej wielką gwiazdę. czy za kilka lat będziemy o niej pamiętać ? myślę, że nie :) i do emmesey : też widziałam jak była ubrana i droga Claudio czy pozwoliłabyś swojej 15 córce tak się ubierać/malować ? :)

Aisssatou

Ciężko powiedzieć bo nie mam córki xD Na pewno nie podobałoby mi się to, ale gdybym ja miała szansę zagrać w filmie to bym z niej skorzystała. Może trochę przesadzają z tym że jest gwiazdą ale trochę ją rozumiem

Claudia_filmweb

ja też bym skorzystała to oczywiste. tylko nie podoba mi się to jak robią z niej wielką niby gwiazdę i ogółem chodzi mi o jej zachowanie :)

Aisssatou

Wy oczywiście zdajecie sobie sprawę że krytykując ją przyczyniacie się do tego że jest sławna?
Chyba nie bo jeśli chodzi o tego takie gwiazdki to jest taka jedna prosta zasada: nie ważne jak, ważne że się o nich pisze.
A łatwiej jest zwrócić uwagę ludzi złym zachowaniem czy skąpym ubiorem niż zachowując się jak cnotka.
Wam się wydaje że wy odstraszacie swoimi wypowiedziami?
Błąd, ludzie są tacy że jak przeczytają że ktoś coś zrobił nie tak to nawet jeśli o tym kimś nigdy nie słyszeli to teraz chcą się dowiedzieć czegoś więcej i zaczynają się tym kimś interesować.
Najgorsze dla nich byłoby gdyby ludzie mieli je głęboko gdzieś, nie myśleli o głupotach które robią i nie wypowiadali się na ich temat bo tylko wtedy cały świat zapomniałby o nich i skończyłoby się ich tzw. 5 minut sławy.

To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat.

Spicke

przecież nam nie chodzi o to żeby nikt o niej nie gadał itp. niech gadają co chcą i niech się interesują nią - wolna wola. chodzi mi o jej zachowanie. a sławna, dzięki naszym dyskusjom na pewno nie będzie. w każdym razie nie sądzę ;)

Spicke

no chyba nie sądzisz, że dzięki tej rozmowie stanie sie bardziej sławna xd
taa, od razu + 100 fanów.
a tak poza tym to wkurza mnie ;P

canadka

Spróbuje ci to wyjaśnić choć nie wiem czy zrozumiesz.
Widzisz dla kolorowej prasy czy portali internetowych nie ma znaczenia czy jesteś czyimś fanem czy nie ważne żebyś kupował gazety i klikał na strony, to czy ty się pozytywnie czy negatywnie o kimś wypowiadasz nie ma znaczenia liczy się to że się wypowiadasz. Dopóki będziecie klikać na pudelki czy inne gówniane strony piszące o "wielkich" wyczynach takich aktoreczek to będą o nich pisać bo skoro temat ludzi interesuje to się o nim pisze ale gdyby wszyscy ci co nie są jej fanami przestali klikać i się wypowiadać to jej popularność w internecie znacząco by spadła i mniej by się opłacało o niej pisać.

emmesey

tez jej nie lubie

emmesey

mnie też już denerwujechodzi na opcasach dekolt świeci ona jest zamłoda!
jaka osoba w wieku 14 lat farbuje włosy ale nie pukanką prawdziwą farbą!
wszyscy robią z niej gwiazde chociasz nią nie jest ! jej rodzice są porą bani że na to wszystko się godzą!

emmesey

nie lubie jej idiotka :)

emmesey

Disney to najlepsza stacja jaka mogła kiedykolwiek istniec. Ja się z wami w 100% nie zgadzam. Polska to zacofany kraj i te nasze niby "gwiazdy" wcale nimi nie są. Aktorów z Polski zna tylko Polska, a Belle cały świat :)A jeżeli jej nie lubicie to po co wchodzicie na tą strone? Chyba, żeby tylko napisac komentarz, że ona jest idiotką (a wcale nią nie jest) i zdenerwowac jej fanów, a ma ich dużo. Wy oczekujecie tego, że wszyscy mają się ubierac jak na pogrzeb. Tak włóżmy czarny golf, spódnicę za kostki i baleriny, bo nie możemy w żadnym wypadku miec nawet małego obcasu. Ale chyba każdy ma prawo ubierac się jak chce. No nie? Chyba, że wy nie, bo jak tak.

Beezus688

"Polska to zacofany kraj " - za ten tekst powinnaś dostać w mordę, jak ci się nie podoba to wyjedź do Ameryki tam to dopiero zobaczysz jaki jest tam postęp jak w każdej chwili będziesz mogła dostać kulkę w łep od przypadkowego kolesia z bronią. Bo tam splówę może mieć każdy. Poczytaj sobie o szkolnych masakrach w Ameryce. USA to jest dopiero ciemnogórd.

"Aktorów z Polski zna tylko Polska, a Belle cały świat :)" - Z tym pierwszym to w połowie prawda. Poczytaj sobie o Poli Negri, co prawda to już dawne dzieje ale babka była sławna. A Bella...litości dziewczynko! Kto ją niby zna? Zgraja gimnazjalistek czytających Bravo i Popcorn? Banda piszczących, głupiutkich dziewczynek to jest niby cały świat. Błagam nie ośmieszaj się!

"A jeżeli jej nie lubicie to po co wchodzicie na tą strone? " - A no wchodzą na tę stronę, bo to jest forum dyskusyjne o niej. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię na jej temat. Jaka by ona nie była, pozytywna czy negatywna! Tutaj nie jest nigdzie napisane "UWAGA! TYLKO DLA FANÓW BELLI !" Widzisz gdzieś tutaj taki napis?.

"Wy oczekujecie tego, że wszyscy mają się ubierac jak na pogrzeb. Tak włóżmy czarny golf, spódnicę za kostki i baleriny, bo nie możemy w żadnym wypadku miec nawet małego obcasu." - Nikt tego nie oczekuje, byle by dana osoba robiła to z klasą.

"Ale chyba każdy ma prawo ubierac się jak chce. No nie? Chyba, że wy nie, bo jak tak." - Nie nie każdy ma do tego prawa. Przede wszystkim osoby poniżej 18-stki. Np. 13-14 latka która ma ostry makijaż dotego szpilki i miniówkę tak krótką, że kiedy usiądzie albo się pochyli to widać jej "intymne części ciała". Rodzice mają prawo do zakazywania takiego ubioru! Bo taki styl ubierania pasuje co tylkoj do panienek stojących przy drodze. A później co niektórzy rzucają głupawe teksty "Tak się ubrała a teraz wszyscy dziwią się, że tan zboczeniec ją zgwałcił". Chociaż w sumie, patrząc na to jak co niektóre gimnazjalistki się ubierają, to trudno się z takimi tekstami nie zgodzić.

christinearron

Nie będe się wdawała w kłótnie z tobą. Po prostu inaczej odbierasz moją wypowiedź niż chciałam. A pozatym Polska naprawde jest zacofana, a jeżeli ktoś wchodzi na tą strone tylko po to żeby napisać jak to jej nie lubi to.. sory. A co może Polska nie jest zacofana?

Beezus688

To zależy pod jakim względem?

christinearron

Co pod jakim względem?

Beezus688

Pod jakim względem Polska to zacofany kraj?

christinearron

A choćby np. znasz Jake t. Austin? Ma polskie korzenie i.. wstydzi się tego. W Polsce był raz. A tak przy okazji to pisząc ,,zacofany" miałam na myśli.. dziwny, i wogóle. Polska jest że tak powiem nieodpowiednia dla mnie, ja wole bardziej znane kraje, a Ty sobie pisz co chcesz. Myślisz, że się tym przejmę?

Beezus688

Wow. Z tego co napisałaś Polska nie jest ani zacofana ani dziwna. Bo niby dla czego? Nie napisałaś nic przez co mogła bym to zrozumieć. Walisz same ogólniki. Jakie kraje niby ci się bardziej podobaja może Holandia ? Heh

christinearron

O boszz.. Po prostu nikt nie zna Polski itepe. Ty po prostu mnie nie rozumiesz i tyle.

Beezus688

Itusię trochę mylisz... Bo widzisz, Polacy, a częściej polscy żydzi (choć Polacy też) są dosłownie wszędzie. Naprawdę! Wystarczy tylko trochę poczytać ;)

Beezus688

oHHH Jak mam cię zrozumieć, skoro ciągle piszesz ogólnikami? Zachowujesz się jak pseudo-zbuntowana nastolatka, która gada ze wszystkimi pół słówkami a potem beczy, że cały świat jej nie rozumie.

Ps: nikt nie zna Polski....to znaczy że ty też nie.

christinearron

Dobra to powiec jak ci mam to opisać?

Beezus688

Normalnie. Napisz konkretnie jakie rzeczy uważasz w Polsce za zacofane.

christinearron

Po prostu Polska kojarzy mi się z alkoholem, przekleństwami, kradzieżami itepe. Nie wiem czemu...

Beezus688

Żenada.....w innych krajach też są alkoholicy i ludzie przeklinają.

christinearron

Chyba wiem... Ale poprzednio napisałam, że nie wiem czemu.. Jak byłam w Stanach to tam też ludzie palili papierosy itede. Naprawdę nie wiem..

Beezus688

ITEPE XD

użytkownik usunięty
Beezus688

Dlatego już wolę Thorne od Austina bo powiedz mi jak można się wstydzic swojego kraju czy też kraju własnego ojca ? ja jestem Polakiem i mam trochę stare korzenie Niemieckie i co ? a to że jestem z tego dumny a ja ci się Polska nie podoba to proszę bardzo jest dużo państw na tym świecie

użytkownik usunięty
Beezus688

w 2012 roku przyznali nam organizację EURO 2012 !! ( afrykańskim buszmenom raczej by tego nie dali ) , autostrady , rozwinięte miasta takie jak Poznań czy Warszawa , nowoczesne stadiony i hale sportowe itd.

życie na w miarę dobrym poziomie ( najlepiej nie jest ale nie jest też najgorzej )


picie ? przeklinanie ? no sorry ale w każdym kraju tak jest a w tych twoich Stanach ( fajny kraj nie ukrywam no ale ... ) możesz bez powodu podczas spaceru z psem dostac kulką w łep


a zacowane kraje to tak zwane kraje " trzeciego świata " , Polska do nich nie należy

użytkownik usunięty

a jeszcze mistrzostwa świata w śiatkówce , parę lat temu mieliśmy Eurobasket i za jakiś czas będą w Polsce mistrzostwa świata czy też Europy ( zapomniałem które ) w piłce ręcznej więc też świadczy to o rozwoju tego kraju

christinearron

"christinearoon" Zgadzam się z tb w 100 % :) Nie rozumiem dlaczego niektórzy bronią jej jak zaciekli, chociaż nie mają racji, rozumiem że są jej fani i że nie lubią jak ją obrażają, no ale w sumie to jest strona do wyrażania swojej opinii więc nikt nie ma prawa zabronić się wypowiadać na jej temat ;p a co do jej ubioru to większość mówi tak "Ona jest młoda i nie powinna się tak ubierać" Guzik to jest wyssane z palca, jest w tym tylko połowa prawdy , że jak na swój wiek to nieodpowiednio się ubiera, ale w zasadzie to nikt nie powinien się tak ubierać ;) i tak jak to opisała "christinearoon" zacytuję " taki styl ubierania pasuje co tylkoj do panienek stojących przy drodze" xD

Beezus688

nie wiem czy mam śmiać sie czy płakać...

emmesey

A wiecie że Bella ma (nie wiem czy to prawda ) dysleksję.

polazaq

Tak to prawda ;)

użytkownik usunięty
emmesey

nie tylko Ty.. a tańczy jakby miała kij w du*ie.

użytkownik usunięty
emmesey

no masz rację , pompują ją na siłę

znam parę bardziej utalentowanych i równie ładnych czy ładniejszych aktorek które nie są tak " pompowane " jak ona no i dobrze bo jeszcze na złe by im to wyszło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones