Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne

Obejrzałam tylko jeden film z jej udziałem (The Duff). Na pierwszy rzut oka wyglądała ładnie, ale z biegiem czasu dostrzegłam jej kwadratową szczękę, sztuczne usta i wiedźmowaty nos. Czar całkiem prysł, kiedy zobaczyłam ile ona ma lat. Wygląda na co najmniej 25 co mnie po prostu przeraża. Co do gry aktorskiej to pasuje jej rola suczy i myślę, że chyba tylko taką potrafiłaby zagrać.

użytkownik usunięty
Carmellia

Wiem, że wątek stary, ale dokładnie to samo pomyślałam! Najpierw "no, bardzo uroczo wygląda, przyjemna dla oka". Potem zaczęła wręcz obrzydzać. Przypominała mi Vivę Biancę (głównie przez nos), toteż myślałam, że ma nie mniej niż 25 lat. Patrzę i wciąż nastolatka. Niefajne zaskoczenie.

Wydaje mi się, że Viva w porównaniu do niej wygląda chociaż przyjaźnie, a ona po prostu wygląda jak typowa laska, która lubi dręczyć słabszych i wszędzie szuka atencji :D Myślałam, że to może tylko do roli, ale patrzę na jej prywatne zdjęcia i widzę, że prywatnie wygląda tak samo, a tak fajnie się na początku zapowiadała. W ogóle większość gwiazdek, które zaczynały od Disneya bardzo się stoczyła. Pokładam nadzieję w Sofii Carson, która właśnie zaczęła swoją przygodę z show biznesem i na razie wydaje się skromniutka i inteligentna. W dodatku całkiem spoko gra i w porównaniu do swoich koleżanek z branży świetnie śpiewa bez playbacku. Zobaczymy co dalej z nią będzie.

użytkownik usunięty
Carmellia

Tak, Viva ma o wiele przyjemniejszy wyraz twarzy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones