Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne

Musze powiedziec ze strasznie jest wypindrzona jak na czternastolatke. Mocny makijaz, wlosy pofarbowane(nikt mi nie powie ze ma naturalne, skoro na zdjeciach sprzed paru lat pokazanych na tej stronie ich kolor to sredni blond ;D), ubrana w ciuchy, ktorych nawet nie chce mi sie komentowac... Ja rozumiem ze jak sie biega po galach to trzeba jakos wygladac, ale u takiej mlodej osoby to jest po prostu smieszne, tymbardziej ze jej wiek zdradza brak biustu i bardzo drobna budowa ciala.
P.S Pamietam jak nie podobalo mi sie, ze Disney pcha do showbiznesu szesnastolatkow... Teraz juz widze, ze poczynaja sobie coraz smielej. Ale to juz sprawa rodzicow tych dzieci z telewizji. Tylko przykro im bedzie patrzec za pare lat na upadek ich potomkow.

użytkownik usunięty
anelise12

Wiadomo ,że śmieszne ale przejdź się po polskich gimnazjach tam to dopiero. Ona przynajmniej pewnie na pali fajków i nie zachodzi w ciążę <raczej>.

Ja wiem przeciez, ze to nie jedyny taki przypadek. Dozylismy strasznie dziwnych czasow, w ktorych czternastolatka bez szpilek i makijazu jest uwazana za dziwna, ale tez powinny byc jakies granice. Jeszcze 10 lat temu to trudno bylo na ulicy spotkac dorosla kobiete, ktora mialaby jakikolwiek makijaz a dzisiaj to i dzieciaki sie maluje... Naszemu spoleczenstwu sie definitywnie cos w glowe zrobilo.

użytkownik usunięty
anelise12

Może to kosmici ? :D

anelise12

,, Naszemu spoleczenstwu sie definitywnie cos w glowe zrobilo.,,

nic samo sie nie zrobilo. takie patologie zostaly wykreowanie/wypromowane celowo. zreszta o czym tu mowa jak Walt Disney byl nazista

anelise12

Bella faktycznie czasami przegina, jak oglądam jej zdjęcia np. z jakiejś gali w takim mocnym makijażu, to ona mi się przez to wydaje brzydsza;-( Ogólnie jest naprawdę ładnia a ten makeup tylko ją postarza.

użytkownik usunięty
anelise12

Robi z siebie wypudrowaną lalę, ale co poradzić, teraz każda tak wygląda.
Brak słów.

anelise12

Bella ma naprawde duzy talent, nie tylko jako aktorka ale ona tez bardzo ladnie spiewa i tanczy. Dlaczego ma niby nastapic jakis "upadek" zobaczcie jak zaczynala Selena Gomez i jak daleko zaszla. Ja osobiscie zycze Belli jak najlepiej ;)

jpg4

Może i ma talent, ale w glowie raczej niewiele. Mocny makijaż, jej stroje : raz cukierkowy róż, raz stara się wyglądać bardzo dojrzale. I te włosy? w 2006 rudy,dwa lata później blond i teraz ten sztuczny,nienaturalny kolor?Kto pozwala 10 latce farbować wlosy ?

DeeDee_Spencer

Pomijajac stroje i kolor wlosow (moze sa wymagane do reklam i filmow) Bella jest bardzo dojzala, poczytaj sobie co pisze na twitterku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones