Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 079 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne

Szokujący jest fakt ile dorosłych osób, które występowało w produkcjach młodzieżowych się stoczyło. Zaczęła brać narkotyki co nie raz pokazywała na swoim profilu na instagramie, tak samo nagrała jak podczas prowadzenia samochodu paliła skręta. Spotyka się z obrzydliwym facetem, i aktor z którym musiała się całować, powiedział ,że podczas pocałunku czuł obrzydzenie bo wie jaka ona jest. Tak samo kręci dupskiem na lewo i prawo, fakt jest zgrabna i do brzydkich osób nie należy, aczkolwiek ona robi to niesmacznie.

Belfegor6

A co złego jest w paleniu skręta?! (Zwłaszcza że w Kalifornii są legalne)

sadzik444

Legalne jest odurzanie się podczas prowadzenia samochodu? No ciekawe na jakim świecie.

luk11c4

Widzisz i już pierdoły gadasz. Jest więcej niż kilka zdjęć z nią palącą, trzymającą, sięgającą skręta, ale nie ma żadnego gdy jedzie samochodem. Więc jest tak. Pali Marihuanę w miejscu, kraju, stanie, mieście gdzie jest to dozwolone. Jest pełnoletnia.

dannyboi

Chyba ci się coś pomyliło, bo ja nie twierdziłem, że paliła w jadącym samochodzie, tylko autor tematu, ja tylko zdementowałem głupotę jaką napisał sadzik444 wynikającą ze stwierdzenia Belfegora6. Jak dla mnie wszystkie narkotyki powinny być legalne, żeby głupi ludzie się wykończyli tak jak lubią, nie rozumiem dlaczego istnieją jakiekolwiek ograniczenia w tej kwestii, ponoć ludzie są wolni, ale chyba tylko na tyle wolni, żeby chodzili do pracy i płacili podatki, a nie na tyle, żeby mogli robić to, co chcą w granicy racjonalności i wolności drugiego człowieka. Politycy muszą być przekupieni przez bosów narkotykowych, bo sami swoimi działaniami tworzą kartele narkotykowe - jakby narkotyki były legalne, to by nie było przestępczości w tym temacie.

luk11c4

Przecież osoby sięgające po dragsy i tak znajdą źródło, a jak widać nadal większość śmiga po świecie i tylko niektórzy "wykończyli się jak lubią". Uważasz, że tylko głupi ludzie sięgają po narkotyki? To zabawne, zważywszy na to, że cała horda pisarzy (Witkacy, Cocteau, Burroughs, Słowacki) lubili sobie popalić, poopiatować etc. a raczej intelektu im odmówić nie można, wręcz zazdrościć. O wolności to nawet nie powinniśmy fantazjować, chyba nigdy nie byliśmy tak zniewoleni jak obecnie.

Vanillia

"Uważasz, że tylko głupi ludzie sięgają po narkotyki? " - często wmawiasz komuś coś czego nie powiedział w formie pytania i potem na nie sama odpowiadasz? Napisałem jasno, żeby głupi ludzie się wykończyli, nie było tam nigdzie stwierdzenia że wszyscy narkotyzujący się są głupi. Poza tym o ile bierze się jeszcze szeroko rozumiane lekkie narkotyki to to mogę zrozumieć, ale jak ktoś sięga po ciężkie to jest dla mnie dzbanem jaki by mądry nie był ;) Ale zakładam, że taka ewentualność to próba wykończenia się, bo nad-inteligentni mają większe problemy z przystosowaniem się do życia. Zresztą jeśli czepiać się terminów, to narkotykami są też kawa i herbata, więc można powiedzieć że prawie każdy na świecie jest narkomanem ;)

"Przecież osoby sięgające po dragsy i tak znajdą źródło, a jak widać nadal większość śmiga po świecie i tylko niektórzy "wykończyli się jak lubią". " - Są dostępne, ale już za posiadanie nawet małych ilości można sobie nieźle nagrabić, a jak ktoś nie ma skłonności masochistycznych, to raczej nie będzie kusił losu. Jeśli nie byłoby ograniczeń i kontroli policji to na pewno ludzie lubujący się w narkotykach poszli by grubo.

luk11c4

Dobra, po Twojej odpowiedzi mogę tylko napisać, że zgadzam się z Tobą w pełnej krasie. Zinterpretowałam pierwszy post opacznie, bo tak dla mnie wybrzmiał.

Trzeba dbać o to, żeby nie "posiadać" ich zbyt długo ;)


Belfegor6

Dorabia na bodajże OnlyFans czy jakiejś podobnej stronie, wysyłając gołe zdjęcia za kasę. I oświadczyła że podnieca ją wszystko, nie tylko faceci i kobiety, ale też przedmioty, zwierzęta.

Sighma

No to niezle ma libido.

Peet25_fw

Jakaś dziwna obrona palenia narkotyków trochę szajba jej odwala i tyle wspiera się narkotykami dla niektórych życie jest do dupy A narkotyki podnoszą in libido dokładnie

Belfegor6

no kolejna która zrobiła karierę przez dubaj

Belfegor6

Przybledo anonimowa zszokowany jestem poziomem wypowiedzi albo ci na jej widok staje albo sie rozczulasz na temat osoby z Kaliforni zalosny robaczku tylko po....co zyj wlasnym zyciem

Belfegor6

Pewnie ma konto na #onlyfans

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones