Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne

Szkoda mi jej, chyba jej coś odbiło, weszłam na jej instagram i od razu widać, że ma botox na ustach...ona ma bodajże 17 lat? No to powodzenia...

loulien

teraz ma okropne usta

loulien

teraz juz ma sztuczne cycki

Justyna_0288

No ma je
http://plejada.onet.pl/newsy/17-letnia-bella-thorne-odslania-biust-pokazuje-zbyt -wiele/y2t7ym

loulien

Cała jest sztuczna, żadna nowość.

ESilat

Cała jest sztuczna? Bo ma powiększone usta? Ona właśnie jest mega naturalna, bo nie udaje kogoś kim nie jest i ma w dupie hejt

ehhhroses

LOL xD dobry bait

klanlpw

Masz 13 lat? ''lol'', ''xD'' na więcej nie wykazuje

ehhhroses

Tak, a ty ile możesz mieć jeśli uważasz, że sztuczne cycki i usta są naturalne? XD

klanlpw

Naucz się czytać ze zrozumieniem skarbie, napisałam że to że ma powiększane usta i MOZE powiększane piersi nie oznacza że jej osobowość jest sztuczna, jest naturalna w tym co robi, ma piękne ciało więc je pokazuje zeby takie ameby jak ty miały z czego robić drame zamiast wyjść na zewnątrz i poznawac ludzi

ehhhroses

"Naucz się czytać ze zrozumieniem"
"zeby takie ameby jak ty miały z czego robić drame"
Wieje sandałem...

klanlpw

brak argumentów? na to wygląda, koniec tej żenującej ''dyskusji''

ehhhroses

Argumentów na co? Kto tutaj mówił o jej osobowości? I kto jest żałosny? :) Kto robi dramę dlatego, że ktoś pokazuje ciało? Masz jakieś kompleksy, że obrażasz ludzi bez powodu i podbijasz tym swoje ego? Może jakaś psychofanka tej sztucznej lali?

klanlpw

Nie psychofanka lecz dojrzała osoba, która ma gdzieś czy Bella poprawiła sobie wargi czy cycki, mam to totalnie gdzieś, ona jest świetną osobą i będę ją broniła przed każdymi so back off

ehhhroses

poznasz mnie z nią?

ehhhroses

dojrzała może fizycznie , natomiast umysłowo niekoniecznie

fanzlalka

skoro jesteś tak inteligentną osobą, to powinnaś wiedzieć, że przez internet to możesz sobie powyzywać z anonima na filmwebie, a nie oceniać jaka Bella jest prywatnie dla przyjaciół. Pomyśl nad tym co piszesz, bo ręce opadają.

ehhhroses

Możesz wskazać gdzie ja coś napisałam na temat tej laski??.
Czytanie "bez zrozumienia" nazywa się upośledzeniem umysłowym:-) W naturalnym świecie ludzie mają zdjęcia swoich psów , a w świecie "urojonym" zachowują się tak jak Ty. Rozumiem że Belle znasz osobiście ? i wiesz jaka jest prywatnie!? Pozdrów swoich krasnoludków :-)

fanzlalka

Jeszcze nie spotkałam w internecie takiego durnia, który na siłe chce udowodnić swoje rację i obrazić drugiego człowieka. Należy Ci się medal!

ehhhroses

Brak Ci argumentów i odwracasz kota ogonem!. Może w jakimś sklepie znajdziesz dmuchaną lalę przypominającą Belle??, w każdym razie pozdrów ją.

fanzlalka

XDDDDDD koleżanka chyba nie potrafi odpuszczać i zamknąć swój głupi ryj

ehhhroses

Tylko człowiek słaby :-) stosuję wobec drugiego potoczny język tzw "podwórkowy" chodź Ty z pewnością znasz go pod nazwą : patologia., regres społeczny...itp

fanzlalka

muszę byc wspaniała, skoro wciąż poswięcasz na mnie swój czas, bacznie czuwając nad powiadomieniami, czy nie odpowiedziałam. Stwierdziłaś po jednej mojej wypowiedzi ile mam lat i oceniasz moją dojrzałość, lecz to ty wylewasz swoje żale pod komentarzami o Belli Thorne. Masz coś do mnie, a wiesz o mnie tyle ile Ci na to pozwoliłam, więc mam jedno pytanie słonko, jaki masz problem?;) Uczepiłaś się jak rzep psiego ogona i nie umiesz wyczuć kiedy ktoś Cie gdzieś nie chce

fanzlalka

+ skoro jesteś taka dojrzała i twierdzisz, że jestem dzieckiem, to dlaczego wciąż odpowiadasz? podaj mi 2 argumenty dlaczego uważasz, że ta pseudo ''dyskusja'' ma sens

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vulgarna

Hahhaha
@ehhroses zgadzam się :)

Vulgarna

SMARKULO HAHAHHA . Mnie nazywasz smarkulą, ale to ty wyzywasz dziewczynę, o której nic nie wiesz, poczynając od wieku. Chora możesz być ty, bo nikt normalny nie pisze w takowy sposób: ''curvo'' , ''vulgarna'' etc. Polecam wizytę u psychologa, skoro wyżywasz się ''na dziecku'' jak to stwierdziłaś.
P.S polecam zapoznać się z definicją słowa ''fanka'' oraz ''psycho-fanka'' bo najwyraźniej masz poważny problem z rozpoznaniem ich. Bronie swojej idolki jak kazda inna fanka. (+jeżeli sądzisz że ludzie wciąż czytają bravo to wyjdź z domu między ludzi, bo najwyraźniej twoje otoczenie to ameby z IQ poniżej dziesięciu) . Żegnam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ehhhroses

Owszem uważam że kobieta może pokazywać ciało tylko trzeba posiadać wyczucie i gust, niestety w jej wykonaniu jest to nazbyt wyzywające momentami już niesmaczne.

ehhhroses

W czym jest naturalna? ("jest mega naturalna, bo nie udaje kogoś kim nie jest") :P Jest dokładną kopiuj - wklej każdej innej wulgarnej, zbuntowanej, pustej nastolatki :P A do tego jest hipokrytką, bo jak kiedyś się pokazała się w koszulce z underboobem, to ktoś się jej zapytał czy pozwoliłaby swojej córce, a ona na to że "absolutnie nie" :) rozumiem ze jesteś jej fanką(za czasów Shake It Up! też ją lubiłem :P), ale skąd możesz wiedzieć czy jest "świetną osobą"? już pomijając że nikt nie wspominał o tym, jaka jest "prywatnie". Nie przesadzałbym z tym "wspaniałym ciałem", pełno takich mijam na mieście.

ehhhroses

Przepraszam,ale Twoje wypowiedzi ( pomijam stylistykę i błędy) świadczą że to ty masz 13 lat...

"Bella poprawiła sobie wargi czy cycki, mam to totalnie gdzieś, ona jest świetną osobą i będę ją broniła przed każdymi so back off..."

Jaki dorosły człowiek tak piszę?.

fanzlalka

stylistyka i błędy? no to dopiero zabawne. Pomijam fakt, że to ty masz pieska na ikonce a nie ja

ehhhroses

Jesteś bardzo śmieszna. To, że autor opinii napisał, że Bella jest sztuczna oznacza, że ma sztuczne ciało a nie, że ma sztuczną osobowość. Zanim skomentujesz przeanalizuj dokładnie co napisał ten kogo atakujesz, bo w przeciwnym razie (jak teraz) narażasz się tylko na pośmiewisko i kpinę. Mówię to z dobrego serca, bo jeżeli tak reagujesz w życiu realnym ludzie będą się z ciebie wyśmiewać.

Mala_draim

o szlag dzieki

loulien

własnie wczesniej (przynajmniej tak mi się wydaje) była normalną miłą dziewczyną a teraz pokazuje dupe, i wg jak połowa internetu ;//

candyxxx

czyli jak ''pokazuje dupe'' to nie jest miła? fajnie oceniać charakter i osobowość człowieka po kilku zdjeciach na instagramie i snapchacie:) nie pozdrawiam

ehhhroses

Nie widziałam jej portali społecznościowych, bo nie mam w zwyczaju przeglądać tego typu niuansów. Ogólnie tylko napiszę, że człowieka jak najbardziej można oceniać po tym co i gdzie dodaje, zarówno po zdjęciach, jak i po słowie pisanym. Bardzo wiele to o człowieku świadczy, choć może też go błędnie szufladkować. Dziewczyna, która dodaje wyzywające foty w necie może być porządniejsza od szarej myszki w golfie z kościoła, choć na ogół pewnie nie będzie. I każdy musi się liczyć ze starym porzekadłem - jak cie widzą tak cię piszą. Co bardzo często bywa krzywdzące. Dla mnie zawsze to co inni robią ze swoim życiem i ciałem to ich sprawa. Bo sama nie lubie jak ktoś wtrąca się w moje ścieżki wyboru. Bella według mnie była przepiękna, teraz nadal jest bardzo atrakcyjna, jednak te wszystkie tuningi były jej zupełnie nie potrzebne.

loulien

i pólnagie zdjęcia na snapie...

loulien

Po pierwsze, ma 20 lat, po drugie, to jakie ma usta nie powinno nikogo obchodzić oprócz niej:--)

ehhhroses

spoko, pisałam to jakiś czas temu, i w sumie jak na to patrzę to parskam śmiechem na to moje "oburzenie" :P wiadomo że nic mnie to nie obchodzi, aczkolwiek jak to zobaczyłam to po prostu mnie to zaskoczyło, bo jej uroda zawsze kojarzyła mi się z innym typem osoby, a tu proszę :P to co robi to jej sprawa, aczkolwiek jest osobą publiczną więc oczywistym jest że ludzie zawsze ją będą komentować i nie każdemu musi wszystko się tak samo podobać...

loulien

Co innego jezeli ludzie ja wyzywają ''BO POKAZUJE CYCKI I JEST GLUPIA OMG !!!" a co innego jak napiszą ''nie przepadam za nią, ale rozumiem ze ma fanki''. Są to zupełnie inne wypowiedzi a ludzie tutaj uzywają tej pierwszej i mnie to tak denerwuje ze musze na to odpowiedziec. Twoja wypowiedz jest jak najbardziej w porządku i CIEBIE szanuje, ale reszta to jakies debile, ktore musze sie do niej przyczepić bo ma piekne cialo i je pokazuje..

ehhhroses

Sama jesteś debilką, biegnij szybko do lekarza - najlepiej tego od głowy!

fanzlalka

jestem taka zła, a mimo to dalej odpowiadasz na moje wypowiedzi. Twierdzisz, że jestem debilką, ale to ty marnujesz swój czas z życia na odpowiadanie mi. Może pora zająć się swoim życiem?

ehhhroses

Dopiero teraz zajrzałem tu do dyskusji, piszesz mu że jest idiotą bo marnuje swój czas na odpisywanie Ci bo czym ty też to robisz, haha trochę hipokryzją zalatuje nie sądzisz?
Również wyżej miałaś pretensje gdzie ktoś nazwał cię smarkulą bo "nie masz pojęcia ile mam lat", wcześniej też wyzywałeś kogoś ze względu na wiek.
Zresztą po tym co piszesz i jakie masz poglądy oraz ten cały syndrom "psychofanki" naprawdę widać że szkoły gimnazjalnej, może podstawówki to ty jeszcze nie skończyłaś.

loulien

okropny to ona ma naturalny nos żydowsko-wiedźmiński xD

dzenero

Masz coś do żydów?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dzenero

Już zmieniła ;) Ona nos akurat miała przed operacją moim zdaniem dość przyzwoity, nie za szeroki nie za długi i znośny z profilu. Nie wiem jak wygląda nos żydowski, bo widziałam sporo żydówek w życiu i większość miała paradoksalnie małe, zgrabne nosy. Nie to co rzymski, czy grecki. Ona miała garbka, więc bardziej pod te dwa

Vanillia

hehe słuszna uwaga ^^ tak czy siak gruby nochal jest feee

loulien

kwas hialuronowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones