Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne

kiedy ją zobaczyłam to zaczęłam się śmiać, ona jest taka sztuczna, taka wyuczona, taka ... hmm słodka, urocza, że aż odpychająca. mam tyle lat co ona i jakoś mi się nie wydaje, żebym chodziła z przyklejonym uśmiechem. nielubię jej.

carolinechris

dzieci urodzone powyżej 2004 roku w Stanach Zjednoczonych wydają mi się robione na zamówienie. To znaczy krzyżujące geny jakiś zdolnych utalentowanych osób, bo i urodę mają niebiańsko piękną jak i niektóre mają również prawdziwe talenty. co do tej dziewczyny to nie widziałam jej w żadnym filmie i oceniać jej nie będę. na filmiku na jakimś portaliku wydawała się taka grzeczniutka ułożona, słodziutka mająca przesądzoną przyszłość zanim jeszcze została poczęta.

Meeri

Ja też jej nie zbytnio lubię. Jeszcze gdy nie zaczęła grać w serialu te jej rude włosy i ten jej usmieszek nie przypadl mi do gustu. Seral w którym gra nawet zabawny momentami. Ale przyznam ci rację gra w nim trochę sztucznie ;( Mogliby dać jakąś inną pierwszą planowną aktorkę i przedewszystkim z talentem do serialu taniec rządzi. Bo jej nie zbyt lubię. przeszkadza mi w serialu który jest nawet fajny.
Podobno to gwiazdeczka z fochami!

__Cleo Sertortii13

Ładna jest i nie wygląda wcale na 14 latkę . Jak ją pierwszy raz zobaczyłem w Taniec Rządzi pomyślałem że jest w wieku Miley Cyrus ale pomyliłem się o wiele.:P

Darkadi15

Staro wygląda. No i nie jest modelką, jest na to za niska...

Hmm_Ciastko

Hm, ona za bardzo się maluje. Ma tylko 14 lat. Zero skromności ani naturalności. Włosy oczywiście dziewczynka ma pofarbowane.
W Shake It Up! denerwuje mnie. I ogólnie... nie lubię jej.

mrs robinson

Co do tej dziewczynki to tak:
-Nie potrafi grać
-Za bardzo się maluje
-Za bardzo się lansuje
Ale mimo wszystko i tak tysiące dzieciaków ją pokocha zamiast chociażby Emmę Stone lub inną prawdziwą aktorkę.

mrs robinson

Włosy oczywiście dziewczynka ma pofarbowane.
Otóż kolor włosów ma naturalny, po rudej matce.
Nie mogę uwierzyć w to, jak jej nienawidzicie. Ona nie może być całkiem normalna, skoro po tragicznej śmierci ojca została wychowywana tylko przez matkę. Ogarnijcie się, zanim cokolwiek powiecie.

niulinka

niulinka, ok straciła ojca rozumiem, ale ja też mam 14 lat i też straciłam ojca, ale nie udaje aktorki, nie maluje się i nie lansuję. A w końcu każdy powinien być równy, nie ??

kleoo108

Mnie się wdaje, że "talentu aktorskiego" nie można oceniać po jednej większej roli.
A szczególnie po roli w produkcji Disney Chanel.

niulinka

Tak,przykro mi z powodu jej ojca, ale nie zmienia to faktu, iż Bella za bardzo się lansuje. I szczerze wątpię, by był to jej naturalny kolor włosów ( rudy ). Ona ma różaną cerę typowa dla blondynek. Nie ma piegów.Jej naturalny kolor włosów to wg mnie orzechowy blond.
http://www.disneydreaming.com/wp-content/uploads/2010/01/Bella-Thorne.jpg

http://www.celebs101.com/gallery/Bella_Thorne/343295/Bella_Thorne_Picture.jpg

I dziewczyna nie wygląda na swoje 14 lat. Dałabym jej 17-18. Dlaczego ona się postarza? Czasem na galach ma tyle pudru na sobie + ekstrawaganckie,przesadne ciuchy. Nie przepadam za nią, ale jest ładną dziewczyna, tylko niech nie przesadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones