Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
60 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck
matias_7

bez kitu. Gość jest prawie o 10cm wyżysz od Bale a po przypakowaniu i w tym kostiumie wygląda jak taran.

Redgard

*wyższy

Redgard

Wygląda prawie tak samo, jak Batman z komiksu, na którym wzoruje się Snyder przy reżyserii "Batman v Superman". Mi tam odpowiada jego wygląda. :)

matias_7

Affleck może okazać się najlepszym Batmanem w historii. Cenię Bale, jest wybitnym aktorem, ale troszeczkę mu rola Batmana nie wyszła (mam na myśli tę zmianę głosu, która przyprawiała mnie po prostu o śmiech). Kreacja Afflecka zapowiada się za to bardzo dobrze. Ale poczekajmy to premiery filmu...

gramer_filmweb

Bale był spoko, aczkolwiek osobiście zawsze miałem sentyment do Vala Kilmera, chociaż sam film jaki był to zobaczyłem Bena i nie poznałem go. Gośc ma wygląd jak w komiksach jako Bruce w porónwnianiu do Bale'a i jego głos w pierwszym trailerze mnie rozwalił. Harczenie Bale'a było sensowne, ale wychowałem się na serii TAS animowanej i generalnie dwóch pierwszych batmanach i pomimo mistrzowskiego The Dark Knight bolało mnie takie urealistycznienie wszystkiego. Brakowało mroku miasta, ogólnie mroku. Generalnie teraz gry pokazały jak powinien Batman wyglądać i jak dla mnie to była miazga. Muzyka była połączeniem Elfmana i Zimmera, i wydaje mi się, że filmowcy planują iść tym tropem. Oby tak było. Batman i Robin z tego nie wyjdzie, ale żeby tez nie wyszedł z tego Man of steel, bo pomimo, że jest dobrą produkcją wygląda jak streszczenie jakiejś trylogii, gdzie po drodze wszystko się gubi:)

Redgard

Tak, co do Man of Steel masz rację. Wszystko jest takie upchnięte, jakby skurczone. Mam nadzieje, że "Batman v Superman" będzie przynajmniej widowiskiem na trzy godziny. Martwi mnie nagromadzenie bohaterów, bo ma być Superman, Batman, Wonder Woman, Lex Luthor (Cyborg?, Aquaman?, Zielona Latarnia? - co do nich nie jestem w 100% pewien, ale spodziewam się przynajmniej nawiązania do nich). Tak, gry z serii Arkham są świetne. Właśnie tak mniej więcej wyobrażałem sobie "swojego Batmana" i "swoje Gotham" - chociaż najbardziej odpowiada mi Gotham Burtona. I ta muzyka Elfmana... Cudo. :)

gramer_filmweb

Przebić Burtona będzie trudno:)

gramer_filmweb

Mówisz i masz. Wersja kinowa pocięta 2:30 godz.
A wersja na dvd/blu-ray będzie miała 30 minut więcej - 3 godziny i do tego kategorię R z
mocniejszymi scenami.

matias_7

Wydaje mi się, że to będzie najlepszy Batman ever jeśli chodzi o wygląd. Bardzo, jak żaden dotąd aktor pasuje do roli Bruce'a Wayne'a. Ma wygląd, dobrze się prezentuje w garniturach. Jako batman, kiedy zobaczyłem zdjęcia jak przybrał na masie do roli to naprawde w kostiumie wygląda bardzo dobrze. Od początku takiego zdania byłem i nie rozumiem sceptycyzmu, wręcz niechęci fanów. Mi się już rzygać chciało Balem. Zresztą co tutaj dużo mówić to samo było z Michaelem Keatonem, a potem go przepraszali to samo będzie z Benem.

matias_7

Nie martw sie , wczoraj widzialem film i Batman jest jego najlepszym punktem , Afleck jest dla mnie jak narazie najlepszym Batmanem , z wygladu to juz wogole perfect , tak wiec spokojna Twoja rozczochrana a film choc nie jest wybitny to jednak milo sie ogladalo :) pozdrawiam

Badi_2

...to stary post. Btw. Wczoraj widziałem film. I chociaż uwielbiam Trylogię Nolana to zgadzam się w 100% Affleck to jest najlepszy Batman.

matias_7

Odkupił swoje winy :) fenomenalny batman, ukradł cały film. Mroczny w kostiumie jak i bez niego, taki jak z komiksów.

matias_7

Dał radę :D Jego batman jest bardzo bliski komiksowi.

jagermeister04

Dla mnie najlepszy filmowy Batman. Oby Affleck nie rezygnował z roli. Mam nadzieję na przynajmniej kilka filmów skupiających się na tej postaci. Cieszę się, że Snyder tak bardzo skupił się na Batmanie w swoim najnowszym dziele. Mroczny Rycerz był tam gwiazdą. :) Zaraz obok Luthora (który zalatywał lekko Jokerem) i wspaniałej Wonder Woman. <3 A Superman jak Superman - nie porywa, ale pasuje idealnie.

gramer_filmweb

Affleck kręci właśnie Justice League, gdzie ponownie wciela się w rolę Batmana. A w przygotowaniach jest solowy film o Batmanie z udziałem Bena, będzie też reżyserem, scenarzystą i bodajże producentem.

robert2207

Już zdążyłem się zapoznać, ale i tak dzięki za informacje. :) Ciekawe jak mu wyjdzie jego własny film o Batmanie. Nie obiecuję sobie wiele, niech mnie zaskoczy. I interesuje mnie rola jego postaci w pozostałych produkcjach o Justice League: będzie grał tam główne skrzypce, czy raczej usunie się w cień i nie będzie się przesadnie angażował? W którą stronę pójdą scenarzyści? Czekam z niecierpliwieniem na kolejne epizody losów Rycerza Gotham.

gramer_filmweb

Wydaje mi się, że w JL będzie liderem grupy, którą zbiera (co widać w zwiastunie).

Myślę, że solowy film będzie naprawdę udany - Affleck to porządny reżyser (polecam obejrzeć jego 3 filmy, naprawdę dobre kino).

robert2207

O, widzisz, zwiastuna nie oglądałem i chyba nie obejrzę, bo nie chcę się nakręcać. :P To dobrze, że prawdopodobnie będzie stał na czele JL, Batman to moja ulubiona postać z tego uniwersum. Ciekawe, czy Superman powróci już w tym filmie, czy będziemy musieli poczekać. Ale sądzę, że twórcy nie będą chcieli na długo wykluczać go z akcji. Zobaczymy. :)

gramer_filmweb

Z tego co wiem to już w pierwszej części pojawi się Superman tylko zupełnie odmieniony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones