Ben BarnesI

Benjamin Thomas Barnes

8,1
16 077 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Barnes

(2010) to on będzie mieć prawie TRZYDZIEŚCI lat!!! Czemu kogoś młodszego nie wzieli!?:-\

gepardzik

... bo Ben był najlepszy?


<za krótki>

Amadis

Co z tego, skoro młodo wygląda ;) Mnie on odpowiada. Jakiś czternastolatek (czyli pi razy oko tyle, ile miał Kaspian w książce) mi nie pasuje na niego... mógłby schrzanić rolę. A tak - mam nadzieję, że Ben się spisze xD
I nie wiem, jak Wy, ale ja sobie zawsze wyobrażałam Kaspiana jako dużo starszego niż w książce xP

Yoitsdomka

Coś w tym jest, ten młodzian jak trzeba to mi nigdy nie szedł ... ;))

Kotylion

Ja tam w gołe zawsze sobie te wszytskie dzieciaki wyobrażałam starszymi, no bo koniec końców 8-latek nie będzie brać udziału w bitwie... :)

gepardzik

I bardzo dobrze,że jest to ktos starszy a nie jakiś dzieciak,przynajmniej nie będzie to totalna baja dla najmłodszych ;) no i nizłe ciacho z niego jest ;P

elina81

Przecież (jak wyczytałam) w "podróży wędrowca do świtu" Kaspian nie będzie już taki młody jakim był w "Księciu Kaspianie"

elina81

Taaak zgadzam się ;D A te włosy *_*



Pozatym, nie wygląda na tyle, ile ma. Ja myślałam, że jest młodszy, a tu taka niespodzianka o.O

Mary_Jules

No przecież on wygląda na około 18-20 xD Ja bym mu więcej nie dała, serio.

Yoitsdomka

Ja mu dawałam 20 max xD Młodo wygląda. Bardzo młodo.

elina81

Eh...wzięło by się go do domu na pare tygodni,no nie? ;P

gepardzik

PO PIERWSZE: bo wystąpił w ,,Kaspianie" i nie chcą zmieniać aktora?
PO DRUGIE: lepszego chyba nie ma ;]
PO TRZECIE: w ,,Podróży" to on ma paredziesiąt lat. jest STARY - ma brodę itd. ... więc chyba nawet, to będzie za młody xD

kacperpiotrkow2

W "Podróży" Kaspian ma 16-17 lat (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8c/Narnia_Timeline.png ). Chyba ci się pomyliło ze "Srebrnym Krzesłem", gdzie ma 66 lat ;) .

A tak poza tym to cieszę się, że dzieciaki w filmie są starsze niż w książce. w "Księciu Kaspianie" denerwowała mnie scena, gdy 14-letni Piotr idzie na pojedynek z Mirazem, a lordowie telmaryjscy zachwycają się, co to za wspaniały i postawny rycerz o_O Już 11-letni Edmund pokonujący krasnoluda mnie tak nie irytował.

Gladka

AVE. Nie irytowało mnie to, jak czytałam pierwszy raz (miałam jakieś 8-9 lat i 14-letni Piotr i tak wydawał mi się dość dorosły), ale teraz wydaje się to 'nieco' dziwne... A tak - paluszki lizać xD

Yoitsdomka

Ja miałam podobnie z czytaniem książek o Tomku Wilmowskim Szklarskiego (miałam 8 lat wtedy). Dziwiło mnie, czemu dorośli bohaterowie uważają Tomka i Sally za dzieciaki, skoro mają odpowiednio aż 14 i 12 lat :D

Gladka

Miałam tak samo z ,,Tomkiem" . No i ze Stasiem Tarkowski również- był wtedy taki dorosły!

Arbonne

Jak dla mnie Ben jest świetny w roli Kaspiana :) Całkowicie odzwierciedla moje wyobrażenia ! Jest niesamowity ;]

Inis_2

Dokładnie :) Cud, miód i orzeszki :D W związku z wiekiem, to w życiu bym mu nie dała 27 (?) lat O.o Po za tym chyba nikt by nie zagrał tej roli lepiej od niego :)

olkus_

taaa on jest zaje*bisty wyje*isty i mega mobsie ciacho cudny jest i pasuje do kaspiana

Violettelle

I co z tego, że będzie miał 30 lat. Ucharakteryzują go na 25 lat, a zagra, że ma niecałe 20 i po kłopocie :D:D:D przecież dziś za pomocą komputerów wszystko da się zrobić :D:D:D

Inis_2

Nie mogliby wybrać lepszego, Ben jest dokładnie taki, jak powinien wyglądać Kaspian x3 Tylko że nie ma wersji bez dubbingu, ja chcę jego głos (uwielbiam xD) usłyszeć...

gepardzik

noo głos ma świetny zawsze się w niego wsłuchuję...aa co z tego że ma 30 lat???wiek nie jest ważny odmłodzeniem się już zajmie ekipa "OzN"...a młodszego nie wzięli bo może nikt prócz Bena nie odpowiadał wymaganiom reżysera???gdzieś chyba czytałam że Ben zaskoczył wszystkich swoją charyzmą czy jakoś tak...

gepardzik

Ben jest najlepszy,najlepiej się nadaje do roli Kaspiana.
A co do jego wieku to...nie liczy się wiek,tylko to co ma się w środku...

Ania17

Ania święte słowa. A wzieli Ben no bo po prostu był najlepszy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones