Ben McKenzieIII

Benjamin McKenzie Schenkkan

7,8
4 101 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben McKenzie

Nie znam gościa...ale co on do cholery robi w pierwszej dziesiątce. Jego filmografia jest tak krótka jak prawdopodobnie jego talent. Co tu się dzieje? :/

kaczy_dziup

Spokojnie, następnegho dnia wyleci tak jak inne przypadki pokroju Pyrkosza, Margery, Pieczki i innych.

kaczy_dziup

naprawde dziwią mnie osoby znajdujące się wśrod najlepszych aktorów a tak naprawde to dopiero osoby strartujace w aktorstwie, nie mające na swoim koncie jakiś super ról itp,,,miejmy nadzieje że zniknie;P ( są innę osoby które bardziej zasługują aby się tam znaleźć;)

kaczy_dziup

boże! jak to możliwe 6 miejsce to chyba jakaś pomyłka

kaczy_dziup

Na liste wbijają sie dopiero po uzyskaniu 1000głosów. Dlatego w każdej chwili ktoś może wskoczyć na 1 miejsce,ale zaraz z niego zleci. Nie chce temu panu wystawiać 1 aby leciał w dół bo nie kojarze go wcale,ale top 6 to chyba jednak za wysoko dla niego;p

kaczy_dziup

W zasadzie to rozumiem. ;] szczerze mówiąc to nie wiedziałam o tym " od 1000 głosów" dlatego mnie to... no zdziwiło.

kaczy_dziup

Ludzie na jakie wy rankingi patrzycie;p chwilowo sie tam znalazł bo kilka małolat zagłosowało na niego.Już dawno spadł ;D

kaczy_dziup

On jest bardzo utalentowany-ja się nie dziwię jego pozycji..więc jeśli go nie znacie,to nie wypowiadajcie się!!

ann172211

on utalentowany, a po czym to poznałaś po jednym serialu dla młodzieży,to ty się lepiej nie wypowiadaj.

kaczy_dziup

ja ogladałam "O.C" i "88 minuts" i uważam że chłopak przyszłość.
to tyle.Uważajcie o nim co chcecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones