Ben Whishaw

Benjamin John Whishaw

7,9
24 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Whishaw

Mam nadzieję, że po atlasie chmur zostanie doceniony. Jak dla mnie genialny aktor z wielką
wielką charyzmą. I ten głos. Mogłabym go słuchać godzinami.

Lulamej

rzeczywiście, głos jest... no nie wiem jaki, też mogę go słuchać i słuchać. wspaniały.

Lulamej

Dołączam się - świetny, uspokajający głos.

Lulamej

Jego segment był najciekawszą historią w Atlasie. Lubię go oglądać w filmach - Skyfall, Burza, Brideshead i Pachnidło. Zastanawiam się, czy on jest gejem? Chyba w Brideshead i w Atlasie grał role homoseksualistów. Nie przeszkadza mi to w ogóle, tylko jestem ciekawy, czy on ma taki androgeniczny charakter w filmach umyślnie, czy z natury :)

Koshara

nie wiadomo, Ben bardzo strzeże swojego życia prywatnego, w którymś wywiadzie z premiery Bonda powiedział że jest zajęty tylko tyle wiadomo. A tak poza tym też najbardziej podobał mi się ten segment ;)

gwiazdka123_2

Nieważne, nie jest widocznie celebrytą i dobrze. Może zagra jeszcze coś interesującego - to się liczy. Nie mogłem edytować posta, więc dodam tutaj, że również historia Cavendisha mnie urzekła (może poza przesłodzonym, slapstickowym zakończeniem).

Koshara

Tak, Ben Whishaw jest gejem.

tiuric

Faktycznie ten głos coś w sobie ma :-) Mogłabym go słuchać dniami i nocami!

Koshara

Mala poprawka. W "Atlasie" gra biseksualiste. W filmie nie jest to tak bardzo widoczne, ale w ksiazce powiedziane jednoznacznie.

Lulamej

Ben ma bardzo ciepły głos.. Przyjemnie się go słucha, ale również ogląda.. Może nie jest megaprzystojny, ale według mnie jest bardzo czarujący i hipnotyzujący.. Pierwszy raz widziałam go w filmie "Powrót do Brideshead". W tym filmie najbardziej przykuł moją uwagę i postanowiłam sięgnąć po inne produkcje, w których gra Ben.. Rola w "Atlasie Chmur" z pewnością wzbogaciła jego dorobek artystyczny..Szczególnie, że jest to film na skalę światową.. Ale myślę, że już został doceniony po "Pachnidle".. ;) Mam nadzieję, że już niedługo zagra w kolejnym kinowym hicie..

ElectricalStorm

Dokładnie. Ben mimo, że nie jest jakimś przystojniakiem to ma coś wyjątkowego w sobie co przyciąga uwagę. Jego głos jest bardzo urzekający. Oczarował mnie rolą w "Jaśniejszej od gwiazd ". Miał cudowny, przyjemny, ciepły głos. Potem nie mogłam przestać go oglądać. W "Powrót do Brideshead" idealnie wpasował się w rolę Sebastiana. Gdy obejrzałam "Pachnidło" stwierdziłam, że jest niesamowitym aktorem. Jego rola była zachwycająca! W "Atlasie chmur" ponownie potwierdził swój potencjał. Teraz z pewnością więcej ludzi na niego zwróci uwagę bo pojawił się nie tylko w filmie Wachowskich ale też w najnowszym Bondzie. Życzę mu jak najlepiej. Jest genialny!

Raein

Zmieniając temat.. Przepiękny masz avatar.. ;)

ElectricalStorm

Dziękuję ślicznie. Twój również ;) Tilda to piękna kobieta.

Lulamej

Ja również dostrzegłam Bena w Brideshead i zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Jaśniejsza od gwiazd tylko potwierdziła, że jest absolutnie genialnym aktorem i idealnie pasował do obu tych ról. Powtórzę tutaj wcześniejsze opinie, ale uważam, że jest niesamowity, pod względem swojej delikatności, bardzo chciałabym go zobaczyć na scenie w teatrze, pewnie jest jeszcze lepszy, niż na ekranie.

alpenliebe

Rzeczywiście, w "Pachnidle" można było nabrać do niego niechęci, ale po "Atlasie..." bardzo zyskał. Lubię gościa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones