Ben Whishaw

Benjamin John Whishaw

7,9
24 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Whishaw

wg mnie to Jan Baptysta Grenouille i Freddie Lyon

fairelecon

Sebastian Flyte bez dwóch zdań.

fairelecon

Sebastian Flyte i Artur Rimbaud.

fairelecon

Freddie Lyon świetny

oleq182

Keats! I Freddie Lyon.

fairelecon

Keats! I Freddie Lyon.

użytkownik usunięty
fairelecon

John Keats i Freddie Lyon.

fairelecon

Freddie Lyon !

fairelecon

John Keats, Freddie Lyon, Grenouille oczywiście, w końcu jego najwybitniejsza kreacja. Był również sympatyczną jedną z wersji Boba Dylana, choć niewiele go było w I'm not there.

fairelecon

No i Q też uroczo :)

fairelecon

Arthur Rimbaud!!!!

fairelecon

Robert Frobisher , no i Q !

fairelecon

Tom z "Love Hate" :-)

fairelecon

a ja jestem zdumiona popularnością tego aktora, bo widziałam go jedynie w Pachnidle, (chociaż nie jestem jakąś "niedzielną kinomanką", a wprost przeciwnie, oglądam dużo filmów) i na dobrą sprawę w ogóle go nie znam - no cóż, może koleś gra w filmach z tych gatunków, których akurat nie lubię i nie oglądam, bo nie widzę innego wytłumaczenia...

DamaMarcia

to dziwne, w takim razie co TU robisz ? ;-)

fairelecon

Robert Frobisher, Freddie Lyon i jako Tom z "Love Hate" jest totalnie przeuroczy:D

gwiazdka123_2

the hour, pachnidło i bright star

fairelecon

Wszędzie gra cudnie, The Hour, Brideshead i Atlas Chmur to chyba moje ulubione :>

fairelecon

Zdecydowanie John Keats.

fairelecon

zdecydowanie Pachnidlo!!!

fairelecon

Grenouille naturalnie. zagrał to perfekcyjnie.

użytkownik usunięty
beszamela

Też tak myślę, chociaż Flyte też ok.

fairelecon

uwielbiam go w roli jako John Keats w "jaśniejszej od gwiazd" (polecam fanom filmów z klimatem :)) oraz w filmie "pachnidło" jako Jan Baptysta Grenouille moim zdaniem świetnie poradził sobie wcielając się w role w tych filmach.

crystalwolf

tak, Pachnidło, tylko z tego filmu go kojarzę, teraz jeszcze Q z Bonda.

draco21

Frobischer :)

fairelecon

Ja będę oryginalna i napiszę, że "Mój brat Tom". To była jedna z jego pierwszych ról, ale już wtedy można było dostrzec ogromny potencjał ,tkwiący w tym wspaniałym aktorze. Tak poza tym to jeszcze mogłabym dodać Jana Baptysta Grenouille i Sebastiana Flyte'a. Te postacie na długo pozostaną w mojej głowie.

Raein

Tak jak koleżanka wyżej twierdzę, że jego rola w "Mój Brat Tom" była jedną z najlepszych w jego dorobku.. Faktycznie Whishaw zagrał genialnie i można było zauważyć jego ogromny potencjał.. ;)

fairelecon

Freddie Lyon - tak, Grenouille - tak. Genialny Ryszard II, za tę rolę zresztą dostał w pełni zasłużoną BAFTA. Ale najbardziej widziany na scenie Peter Llewelyn Davies.
Właściwie każda jego rola jest świetna.

fairelecon

Flyte

fairelecon

Jan Baptista Grenouille oczywiście.

fairelecon

"Atlas", Ryszard II w "The Hollow ..."

fairelecon

Jean Babtiste Grenouille i Robert Frobisher.

hr_dooku

To ja dorzucę rolę Sebastiana Flyta w "Powrocie do Brideshead". Bardzo dobry film.

bemol33

Też tam dobrze zagrał.

fairelecon

zdecydowanie Robert Frobisher i John Keats. :)

fairelecon

Oczywiście Jean Babtiste Grenouille i Arthur Rimbaud, ale moją ulubioną kreacją Bena - i zarazem najlepszą moim zdaniem - jest John Keats z "Jaśniejszej od gwiazd". Był niesamowity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones