Benedict Cumberbatch

Benedict Timothy Carlton Cumberbatch

8,8
110 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benedict Cumberbatch

Smaug - rozumiem, będzie głosem smoka (jupi, rewelacja, ma naprawdę niesamowity głos :D), ale Nekromanta? Nie ogarniam. Dawno czytałam...
Ale cieszę się, że go usłyszę w filmie i praktycznie na pewno zobaczę w dodatkach :)

Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że będzie dzięki temu dostawał angaż w jakichś większych produkcjach, które bez problemu będzie można dostać w Polsce - toż to niektóre filmy, w których grał, ciężko w internecie dostać, a co dopiero w wypożyczalni czy sklepie! A taki utalentowany chłopak - mam na myśli głównie "Sherlocka" i "The Last Enemy", co do reszty to w większości polegam na rozentuzjazmowanych opiniach ludzi internetu i niektórych scenach obejrzanych na youtubie; choć w "Kochanicach króla" mnie irytował, jak dla mnie jest zbyt wyrazisty jak na taką... poboczną rolę.

"Hobbita" doczekać się już nie mogę, tak jak i nowego sezonu "Sherlocka".

olislava

Również nie mogę doczekać się Hobbita i nowego sezonu Sherlocka ;)
PS. Nie wiem, czy taki chłopak z niego, przecież ma już 45 lat ;)

yummvi

Eeeee.... A nie przypadkiem 35? :D

Caroline_9

Tak, chodziło mi o 35, nie zauważyłam błędu ;)

Caroline_9

Tak, chodziło mi o 35, nie zauważyłam błędu ;)

yummvi

Tak też myślałam, ale po prostu nie mogłam się powstrzymać. :D

użytkownik usunięty
olislava

Nekromanta to w praktyce Sauron/Czarnoksiężnik/jego "duch" ;).

Hm, chyba że tak. Wygląda na to, że przed premierą trzeba będzie sobie tę historię koniecznie odświeżyć :)

olislava

A żebyś go na scenie widziała. Byłam w Londynie na Frankensteinie. 5 razy.
Oj, zdolny niesamowicie.

elatus

Słyszałam o "Frankensteinie", i to niejeden raz - zawsze same pozytywy. Aż szkoda, że nie mam możliwości zobaczyć tego spektaklu. No chyba, że za rok czy dwa dalej będzie wystawiany :D

olislava

Chociaż, jak widzę na imdb, pokazali to w telewizji w "National Theatre Live", więc może przynajmniej na ekranie uda mi się go zobaczyć - o ile znajdę. (nie da się edytować wiadomości ;/)

olislava

Zawsze możesz pójść w Londynie do National Theatre Archive i tam obejrzeć rejestracje obu wersji. Wystarczy się tylko umówić. Nie sądzę, żeby to kiedykolwiek powtarzali. I wciąż jeszcze pozostaje nadzieja na DVD - nikła, bo nikła, ale jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones