Bernadette Peters

Bernadette Lazzara

6,5
706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bernadette Peters

zobaczyłam ją w Grey's Anatomy i byłam niezmiernie ciekawa ile ma lat - oczy wyszły mi na wierzch jak zobaczyłam ile. chciałam sprawdzić jej wiek, bo strasznie dziwne wydawały mi się zdania w serialu na temat jej postaci, że ma syna, że przyjaźni się z przyjaciółką kilkadziesiąt lat, bo zanim te słowa padły byłam pewna, że jest najwyżej studentką, nie dałabym jej ani roku więcej...

amerykanka_2

Obejrzyj sobie film "Różowy Cadillac" z 1989 roku.Grając tam ma 41 lat , a wygląda , jakby ledwo 20 miała.

TOMU

Oglądałam ostatnio Living Proof - wygląda rewelacyjnie! Chciałabym tak wyglądać w jej wieku. A poza tym mimo że nie jest zbyt znana w Polsce to jest świetną aktorką - bardzo charyzmatyczna.

amerykanka_2

też kojarzę ją z gościnnego występu w Chirurgach. z miejsca dałam jej trzydzieści parę lat, ale jak usłyszałam wzmiankę od ilu lat jest mężatką i od ilu przyjaźni się z tamtą pomyślałam sobie "że jak?" ta kobieta w ogóle nie wygląda na swoje lata

amerykanka_2

Dobry chirurg plastyczny bardzo jej pomaga.

lacrimalia99

Chirurg nie chirurg,raczej geny,jest wiele bogatych kobiet a tak nie wygląda w tym wieku.

lacrimalia99

Może i nieźle się starzeje, w przeciwieństwie do innych gwiazd, ale chirurg owszem pomaga jej i to bardzo... widać jaka jest ponaciągana, rysy twarzy pozmieniane, czoło bez żadnej zmarszczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones