Bill DukeI

William Henry Duke Jr.

7,2
4 113 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Duke

Bardzo charakterystyczna twarz. Zawsze go poznam (bo łysy :)). Najlepiej go kojarzę z "Predatora", gdzie grał jednego z komandosów Maca. A także go znam z "Commando" oraz epizodu z nowego "Czerwonego smoka". Facet czasami też coś wyreżyseruje, ale jakoś nieszczególnie dobre to filmy, tak uważam, bo oglądałem z ciekawości ze dwa.

użytkownik usunięty
ABEL

Możesz go także zobaczyć w "Ptaszku na uwięzi". Bohater przez niego grany został tam zjedzony przez lwicę ;-). Urodę facet ma taką, że klękajcie narody, w biały dzień można się go przestraszyć ;-).

Tak, widziałem go w "Ptaszku na uwięzi". Również w "Komando", gdzie nadział się na "nogę" od krzesła. Paskudna śmierć.

użytkownik usunięty
ABEL

Mimo tego, że nie grzeszy urodą, trudno mi jest uwierzyć, że za kilka tygodni stuknie mu 70-tka.

Czas leci nieubłaganie... Ale fakt, komandos Mac z "Predatora" jest już dziadkiem...

ABEL

Dziadkiem nie dziadkiem zawsze będzie hardkorowym typem z predatora i komando ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones