Billy Blanks

7,0
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Blanks

Dawno nigdzie nie zagrał. Pewnie wycofał się z tej branży ale zagrać mógłby w 3 części
Niezniszczalnych. Był by to w końcu jedyny czarnoskóry klasyczny aktor kina akcji. Niestety w
Niezniszczalnych całkowicie pominięto Czarnego aktora kina akcji z lat kiedy owe filmy
świętowały złote gody więc Billy był by idealny..

Ten Pan wyżej dobrze gada! Billy Blanks ma 5 dan w Taekwondo, a to nie byle co! Super byłby w roli czarnego charaktera, bo w tej roli w swoich filmach w latach 90 spisywał się świetnie! 10/10

AdamBayern01

7 nie 5 przepraszam za pomyłkę ;)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Wiesz wolałbym go w roli dobrego bo zagrałby w kolejnych częściach a tak po zabiciu Vana żałuje, że nie będzie go w ekipie 3 części. Chciałbym jeszcze by w filmie Niezniszczalni pojawił się Mark Daccascos. A w scenariuszu znalazłbym nawet fajną scenę dla "Carl Weather" w końcu grał z Arnoldem w Predatorze a ze Stalonem się bił w Rocky. Mało tego zabił go przecież Dolph Lundgren co daje nam 3 głównych bohaterów zagrało z nim w filmach. A mój pomył polega na tym, że wchodzi gdzieś do baru obok ekipy "Niezniszczalnych" a Arni i Sylw patrzą na siebie i jeden pyta drugiego kojarzę go skądś. A Lundgren w trąca swoje, że zdaje mu się jak by kiedyś kogoś podobnego zabił :)... Wracając do wątku Mark Dacasccos powinien być w tej ekipie

Billy Blanks, Loren Avedon, Keith Cooke, Bolo Yeung, Michael Bernardo, William Zabka, Martin Kove, James Pax, Jalal Merhi, Matthias Hues, Cynthia Rothrock, Sasha Mitchell, Cary-Hiroyuki Tagawa, Shannon Lee - córka Bruce'a Lee, Lou Ferrigno, Don 'The Dragon' Wilson,
Reese Madigan, Keith Cooke, Jackie Chan, Eric Roberts, Phillip Rhee, Chris Penn, Ong Soo Han, Daniel Bernhardt, Donald Gibb, Robin Shou , Hakim Alston,
Hulk Hogan, Tommy 'Tiny' Lister, Yun-Fat Chow, Sammo Hung Kam-Bo, Biao Yuen, Benny the "Jet" Urquidez, Mark Dacascos, Michael Dudikoff,
Moim zdaniem tacy jeszcze aktorzy powinni zagrać w Niezniszczalnych 3 nawet małe rólki ale by były ich nazwiska to by była mega obsada!

użytkownik usunięty
tajfun6

Niektórzy z wymienionych przez ciebie aktorów już grali w Niezniszczalnych a "Chris Penn" nie żyje więc nie ma szans widzieć ich już w 3 odsłonie. Wielu z twoich kandydatów jest za mało znanych. Kultem tego obrazu jest wystawiać gwiazdy, które kiedyś miały sławę a obecnie borykają się w filmach znanych ale klasy "B".. Oczywiście tacy jak Mark Dacascos, M. Dudikof, Jackie Chan, Bolo, Cyntia (najbardziej znana kobieta karate), Billy Blank (jeden z nielicznych czarnych karateków), Są rozpoznawali reszta raczej dla takich fanów kina kopanego jak my. Don Dragon może również by się mógł znaleźć a Tagawa jako zły perfekcja. Nie doczekamy się jednak raczej aż takiej dużej ilości fajterów. Brakuje Tu na sto procent Segala i Snipesa gdyż ci panowie bez względu na nasze widzi mi się są znani i byli rozpoznawalni...

O widzisz o Chris'ie nie wiedziałem. dzięki za info. No tu się z tobą zgodzę że większość z nich nie zagra zakładam że może 2 - 3 osoby z listy to by było dobrze, czas pokaże zobaczymy.
Dokładnie ci mniej znani dla większości. tylko dla znawców i fanatyków a raczej nielicznych już jest takich, Ja osobiście kocham kino "kopane, karate"

użytkownik usunięty
tajfun6

Ja również lubię i żałuję, że tak mało tych filmów już wychodzi poszukuje jakiś nowych filmów z dwoma aktorami "Daniel Bernhardt", oraz "Olivier Gruner' obojgu wróżyłem większą karierę a teraz nie ma ich już nigdzie :(

użytkownik usunięty
tajfun6

z wymienionych chciałabym zobaczyć właśnie Blanksa, Keitha Cooke, Cynthię, Bolo, Biao Yuena, Hakima, Tagawę, Yun-Fat Chowa, Sammo Hung Kam-Bo'a i ewentualnie Jackiego Chana :P
i dodałabym jeszcze takich: Donnie Yen (również bardzo rozpoznawalny aktor kina kopanego) oraz Nicholas Tse (świetny "karateka)

tajfun6

Hulk Hogan idealnie pasowałby do roli cameo. Tak jak kiedyś wystąpił na kilka sekund w "Gremlinach" czy "Szklanką po łapkach".

AdamBayern01

Obecnie ósmy dan w Taekwondo i siódmy w Tangsudo.

najlepszy aktor ery VHS, i wole go widziec w roli dobrego niz zlego...

To nie jednyny "czarny" klasyczny aktor kina akcji. Jest jeszcze Wesley Snipes.

Iron_Maiden

Do Niezniszczalnych 3 dałbym jeszcze Jeffa Speakmana, Jeffa Wincotta, Moonę Lee, tego kolesia co grał Ip Mana, zapomniałem jak się nazywa, Franka Zagarino, Davida Bradleya, Freda Williamsona, nie można zapomnieć o Garym Danielsie, Ted Jan Roberts, jeszcze by się znalazło paru...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones