Billy ZaneI

William George Zane Jr.

7,5
7 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Zane

Cóż, moje skojarzenie jest paskudne.
A Wy gdzie pierwszy raz go zobaczyliście?

missMaudieMaud

Też w Titanicu - nie lubiłam Cala -> nie lubiłam Billy'ego. Ale odkąd widziałam go w Charmed, uwielbiam go ;)

Oldzia_

Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę

missMaudieMaud

Ja też w Titanicu. I oglądam sobie reklamę serialu "Pocałunek" na Hallmarku i się zastanawiam... skąd ja go znam? I dopiero teraz sobie to uświadomiłam.

Mrs_Firth

Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę

missMaudieMaud

Snajper ,Fantom ,Kleopatra,Władca Demonów i jeszcze kilka innych lubię gościa choć żaden z niego pierwszoligowy ale uważam że jest całkiem dobrym aktorem.

szarit

Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę

missMaudieMaud

Ja również w Titanicu i lubiłam tam jego postać, pewnie dlatego, że był taki przystojny... o wiele bardziej niż niejaki Leo.

użytkownik usunięty
missMaudieMaud

Możliwe, że w Titanicu lub w Ekspercie. Zupełnie mi to nie przeszkadza- Caledon Hockley to świetna postać, nadawał się :)

missMaudieMaud

W filmie "Snajper"

dingo21

Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę

missMaudieMaud

W Powrocie do przyszłości, oczywiście.

missMaudieMaud

Dla mnie zawsze to gorący pan demon z Opowieści z krypty :-)

missMaudieMaud

No też mi się kojarzy z Ticanikiem. Jak byłam mała to myślałam że to ken ;p

Klaudyneczka57

Po raz pierwszy zobaczyłam go w Titanicu i od razu zwróciłam na niego uwagę. Od tego filmu nie widziałam jego żadnej ciekawej roli.

martusia_468

Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę. Polecam!

missMaudieMaud

W titanicu był genialny. Mi się bardzo spodobał. Zawsze się zastanawiałam jak Rose mogła być taka głupia i polecieć za Leo którego jako aktora nie lubiłam przez wiele lat - dopóki nie obejrzałam Wilka z Wall Street ale to inna historia ...

sweetgirl_fw

Rose była tratowana przez niego jak własność więc mnie jej decyzja nie dziwi ani trochę ...

sweetgirl_fw

Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę. Polecam!

missMaudieMaud

W Critters albo Martwa cisza. :)

użytkownik usunięty
missMaudieMaud

Oczywiście Tytanic, a ostatnio podziwiałem go jako Barabasza :)

Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę. Polecam!

missMaudieMaud

Na szczęście w Twin Peaks. Był tam bardzo młody bo miał 24 lata, więc dla mnie zawsze będzie Johnem Twin Peaks. :)

paulina_1701

Też. Ale Ślicznotka z Memphis - tam zagrał 7 lat przed Titanikiem znakomitą rolę. Polecam

missMaudieMaud

Ślicznotka z Memphis - świetna rola

missMaudieMaud

Martwa cisza, potem Titanic

Najlepsiejsza1958

Martwa Cisza genialnie zagrał. W sumie film, w którym grają 3 osoby,miałpokazać, że poza buźkąpotrafi dobrze zagrać, wpasował się w charakter idealnie

Najlepsiejsza1958

Tak samo. I dzisiaj jeszcze raz w „Titanic”.

missMaudieMaud

Titanic i Powrót do przyszłości

missMaudieMaud

A dla mnie Markiem Antoniuszem z Kleopatry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones